Бихте ли пуснали 4 годишно дете на лагер?

  • 15 658
  • 267
Здравейте на всички, вчера отивам в нашата детска градина и на вратата чета:че се организира лагер на Каваците за 10 дни за сумата от 95 лева.В тях влиза транспорта,храната,пътните и застраховка на децата.Останах доста учудена защото за пръв път чувам такива лагери да се организират от детски градини.Та въпроса ми е вие бихте ли си пуснали детето на такъв лагер?

Лично аз не бих пуснала дъщеря си.Нямам доверие на госпожите,та те доста трудно се справят в градината със 30 деца в група,а какво остава на лагер.
Интересно ми е как ще се справят с къпане,обличане,преспиване и всичките му там задължения?
Виж целия пост
# 1
Сигурна ли си, че не е било 195 лв  newsm78

По темата - синът ми е на пет, и вече и бил на три лагера, предстои му четвърти това лято. НО - имам безрезервно доверие в госпожите му и знам, че ще се грижат за него с цялата мъдрост и отговорност, на които са способни  Peace
Цените при нас обаче варират от 180 до 220 лв (в зависимост дали за 7 или 10 дни и колко отдалечен е лагера от София) - също така с включен транспорт, спане, храна 4 пъти на ден, застраховка... 95 лв ми се струват нереално малко като сума.
Виж целия пост
# 2
Сигурна ли си, че не е било 195 лв  newsm78

По темата - синът ми е на пет, и вече и бил на три лагера, предстои му четвърти това лято. НО - имам безрезервно доверие в госпожите му и знам, че ще се грижат за него с цялата мъдрост и отговорност, на които са способни  Peace
Цените при нас обаче варират от 180 до 220 лв (в зависимост дали за 7 или 10 дни и колко отдалечен е лагера от София) - също така с включен транспорт, спане, храна 4 пъти на ден, застраховка... 95 лв ми се струват нереално малко като сума.
Мисля,че беше 95 лева,но довечера като я вземам ще погледна отново
Виж целия пост
# 3
Това направо ме хвърли в голям размисъл. Как изобщо им е хрумнала такава идея. Не ми се струва възможно да се организира подобно нещо. Как ще ги къпят тези малки деца, приспиване и други. Айде, ученически лагер да, ама още от детската градина. Изобщо не мога да си представя, че ще си пусна детето там. То вярно например има седмични градини, ама лагер е съвсем различно. Поне аз бих се страхувала и притеснявала да го пусна моя. А и той какъвто е привързан за мама, ранко му е все още.
Виж целия пост
# 4
Не,не бих пуснала четиригодишното си дете.Дори и да имам доверие на госпожите,пак не бих я пуснала.
Виж целия пост
# 5
Не. Naughty Дъщеря ми е почти на десет и още се колебаем дали е дошъл момента (при това твърдя, че е достатъчно самостоятелна и отговорна).
Виж целия пост
# 6
Поне аз бих се страхувала и притеснявала да го пусна моя. А и той какъвто е привързан за мама, ранко му е все още.
И моята също,ами още по пътя ако ревне за мен и иска да се прибира много ми е интересно какво ще направят.Дъщеря ми още не е достигнала тази възраст в която може да се отдели от мен и да тръгне без проблем.
Виж целия пост
# 7
Ето, открих подобна тема ; само че междувременно лагерите ни станаха три, защото около Великден пак ходиха за 7 дни  Hug
Виж целия пост
# 8
Не бих, макар че моите деца са по-малки.
Виж целия пост
# 9
Ето, открих подобна тема ; само че междувременно лагерите ни станаха три, защото около Великден пак ходиха за 7 дни  Hug
Съжалявам много,че темата се повтаря,но да си призная този път не проверих дали има такава тема.
Ако трябва нека да я заключат.Още веднъж се извинявам
Виж целия пост
# 10
Ето, открих подобна тема ; само че междувременно лагерите ни станаха три, защото около Великден пак ходиха за 7 дни  Hug
Съжалявам много,че темата се повтаря,но да си призная този път не проверих дали има такава тема.
Ако трябва нека да я заключат.Още веднъж се извинявам

Нееее, не исках да ти правя забележка, а за да можеш да прочетеш още мнения  Hug Още повече си спомних, че съм писала по подобна тема и за да си спестя повторното писане се самоцитирах един вид  Blush ...
Виж целия пост
# 11
Дъщеря ми е на 4. Самостоятелна е, не е вързана за полата ми, сама може да се къпе, да се облича /почти/ няма нужда от приспиване. Имам доверие на учителките й, НО... няма да я пусна на лагер и за 2 дни дори. Поне още няколко години.  Stop
Виж целия пост
# 12
Не бих, макар че моите деца са по-малки.
И аз,бих се страхувала Rolling Eyes.Няма да мога да мигна 10 дни Tired
Виж целия пост
# 13
Аз не бих я пуснала мойта - тя е толкова привързана към мен, че дори и при баба си ходи с уговорка, че и аз ще съм там. Не мога да си я представя на лагер, сама с госпожите.
Виж целия пост
# 14
Не ги мисли госпожите - оправят се екстра. И в градината на моите деца се организират непрекъснато лагери, но на летен лагер не съм ги пускала досега. Малко ми е страшно да запрашат на 500 км. от вкъщи без нас. Другите, които са ходили, са много доволни. Само първа група не ги взимат. От втора до четвърта група ходят всяка година. Моите деца са ходили само на Сандански за по пет дни.
Но цената ми се вижда подозрително ниска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия