Потрисане...?

  • 3 586
  • 27
Синът ми се потриса напоследък по няколко пъти на ден,понякога и няколко пъти един след друг и вече се притеснявам?Вашите бебчовци правят ли така?Дали е нормално и дали наистина бебетата се потрисат когато пишкат?
Виж целия пост
# 1
 Embarassed Какво точно означава това?  Embarassed
(Извинявам се за въпроса, ако звучи тъпо, но наистина не разбирам...)
Виж целия пост
# 2
Както притреперваш когато ти е студено. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Моята дъщеря прави така, когато и се ака, нямам представа каква е връзката и дали е нормално  newsm78
Виж целия пост
# 4
Както притреперваш когато ти е студено. Simple Smile
..моя така прави като се нерви за нещо си  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 5
Понякога когато пишка Сиянка го прави, но не винаги Peace
Виж целия пост
# 6
Моите деца, когато бяха бебета, правеха така докато акаха.
Виж целия пост
# 7
Като пишка или като ака, но не всеки път  Peace
Виж целия пост
# 8
Понякога когато пишка Сиянка го прави, но не винаги Peace
Peace и ние така
Виж целия пост
# 9
Натали се потриса всеки път като ака и не само тогава.Дори и аз самата го правя.Ивето също съм я хващала понякога.
Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми понякога прави така като пишка
Виж целия пост
# 11
обикновенно се случва така, когато си стискал повече
Виж целия пост
# 12
И ние май правим така понякога  като се замисля  newsm78.
Виж целия пост
# 13
Моя съвет към теб е :
изчакай седмица -две и виж дали ще отшуми.Опитай се да забележиш кога точно го прави?Когато пишка или и при други поводи?Когато си взима дълбоко въздух ,като става от сън или пък  като изживява по-силна емоция?Забележи как точно притриса?В смисъл , дали само раменцата или участват и ръцете и главата?Свива ли ръчички към тялото и разперва ли пръсчетата?
Може да е безобидна поведенческа проява,не е казано ,че е непременно сигнал за сериозен проблем. HugАко все пак тревогите ти не намаляват ,посетете невролог.Той ще прецени най-добре дали има основателни поводи за притеснение.
Успех и не се тревожи!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ами той го прави от по малък,но от скоро ми се струва по на често.По скоро потриса само главичка.Ръчичките въобще не участват.
И аз се замислям дали не е симптом на нещо неврологично.....Случвало се е и когато се събуди и го взема да се потресе,и ако викна силно също!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия