Бърз съвет - Пег Перего или Грако(лятна количка)

  • 3 361
  • 19
Здравейте на всичики, колебая се между две марки и два модела колички

едната е на Грако, има пълно легнало положение и тежи 6.6кг

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1450
за справка, в момента съм с Грако, страхотен модел, но е тежка 13.5кг, страшно съм доволна, но искам лятна количка

другата е на Пег Перего, няма напълно легнало положение и е с 800гр по-лека

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/158

въпроса ми е какво ще препоръчате, дъщеря ми е на 9месеца, но спи само в легнало положение, иначе не може
не искам количка с 2дръжки, това ми е условието и за това съм се спряла на тези 2модела
Виж целия пост
# 1
В момента съм с Пег Перего, точно тази, която си избрала, само е синия вариант. Много съм доволна, никакви забележки нямам. Предишната ми също беше Грако, но беше доста тежка, като цяло и към нея нямам забележки. Пег Перего има изцяло легнало положение, защо си останала с впечатление, че няма? Аз също държах на това  и също като теб исках цяла дръжка. Аз съм с две ръце за Пег Перего. Просто дето се казва е по-висок клас от Гракото.
А тази Грако я видях в парка, никак не изглеждаше лошо, но не съм я бутала.

П.С. Описанието, което са дали към количката Пег Перего отговаря 100% на действителността.
Виж целия пост
# 2
Аз лично харесвам Грако повече.
На Пег прего бих ти препоръчала тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3431 - много е лекичка и удобна.
В Планет Бейби са към 316 лв.
Относното 2-те дръжки на количките - повечето модели са направени така, че се слага пластина по средата и става на голяма дръжка. Джейн енерджи примерно е така, както и някои модели на Чико.
Виж целия пост
# 3
Харесвам повече Пег Перего, въпреки че и двете не съм ги ползвала  Peace
Виж целия пост
# 4
От тези - Гракото.
Виж целия пост
# 5
Имай предвид,че нито една от 2-те колички няма подложка на краката и като спи краката на бебето висят надолу.Не е много удобно.Ако аз купувах и детето ми спеше навън,нямаше да избера нито една от 2-те.
Виж целия пост
# 6
Имай предвид,че нито една от 2-те колички няма подложка на краката и като спи краката на бебето висят надолу.Не е много удобно.Ако аз купувах и детето ми спеше навън,нямаше да избера нито една от 2-те.
Peace
Виж целия пост
# 7
Имай предвид,че нито една от 2-те колички няма подложка на краката и като спи краката на бебето висят надолу.Не е много удобно.Ако аз купувах и детето ми спеше навън,нямаше да избера нито една от 2-те.
Моето спи без проблем в арията.
Виж целия пост
# 8
Аз съм за Ария ,но Комплето ,която Диана ти е показала-защото има и чувалче и дъждобран.Ариа ,която и да е няа пълно легнало положение,има полулегнало ,което не евисоко и съвсем спокойно дете си спи.Дори съм виждала новородени близначета в близнашката Ариа Peace
Виж целия пост
# 9
Мерси момичета, все пак си останах на Грако, поне знам със сигурност, че е здрава. Предишната ми не е купувана от БГ, но се надявам и тези тук да са добри. Това за краката, в старата почти не стигаме до там, че да ни висят краката, макар че подложката се вдига, ще видим при тази как ще е.
Виж целия пост
# 10
Сега не стигате,ама скоро ще порасне...В първия си постинг пишеш,че държиш модела да е с 2 дръжки,а си посочила 2 модела с цяла...
Виж целия пост
# 11
Сега не стигате,ама скоро ще порасне...В първия си постинг пишеш,че държиш модела да е с 2 дръжки,а си посочила 2 модела с цяла...

напротив пише че НЕ иска с 2 дръжки...
Виж целия пост
# 12
Уффф,окъоравявам вече...
Виж целия пост
# 13
да ви имам проблемите, аз не мога да си избера камионче
Виж целия пост
# 14
И аз харесвам повече Graco, но ме притеснява това с крачетата. Първото ми дете беше в такава лятна, не че не спеше, но някак си ми се струва кофти да му висят крачетата. Що се отнася до Пег Перего не ми харесват, защото им са много малки гумите.
Mirama ако си купила вече Гракото сподели си мнението, защото и аз бях готова да я купя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия