Гугучи,грачи,кряска-що е то???

  • 1 552
  • 15
Уважаема публика ,давам ви три възможни жокера:
1.Гугутка гука в усое??? Wink
2.Гарга малка.
3.Тропически папагал.
ИИИ...верният отговор ееее...я,кой там каза БЕБЕ????БРавоооооооо..печелите масирано олигавяне по десния маншет от "виновника"за гатанката. Heart Eyes
А за да е пълна "животинската картинка"-след закуска виновникът си яхва кенгуруто и потегля на пътешествие из джунглата,наречена София. bowuu
Виж целия пост
# 1
мамин златен smile3504
Виж целия пост
# 2
Уважаема публика ,давам ви три възможни жокера:
1.Гугутка гука в усое??? Wink
2.Гарга малка.
3.Тропически папагал.
ИИИ...верният отговор ееее...я,кой там каза БЕБЕ????БРавоооооооо..печелите масирано олигавяне по десния маншет от "виновника"за гатанката. Heart Eyes
А за да е пълна "животинската картинка"-след закуска виновникът си яхва кенгуруто и потегля на пътешествие из джунглата,наречена София. bowuu
Оххх,знам какво е:)При нас е едно крещенееееее.....Опознават си гласа и  са мноооого сладки Joy
Виж целия пост
# 3
Музика за ухото ми Laughing
Виж целия пост
# 4
И ние ги извиваме едни трелииии! LaughingДо прегракване. Joy
Виж целия пост
# 5
И ако всичко това го прави на 2 см от ухото ти е радост голяма. Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 6
Много са сладички в този период  Laughing направо ти иде да ги схрускаш  Grinning
Виж целия пост
# 7
И ако всичко това го прави на 2 см от ухото ти е радост голяма. Crazy Crazy Crazy

Незнам дали е радост, но май ще трябва скоро да си купя слухов апарат, че много зле се отразява на ушите ми.  newsm47
Виж целия пост
# 8
 hahaha hahaha hahaha
сладури, сладури.
Виж целия пост
# 9
I na6ata e Garga malka mnogo i se radvame s tatkoto kato zagra4i.
Виж целия пост
# 10
И ако всичко това го прави на 2 см от ухото ти е радост голяма. Crazy Crazy Crazy

Незнам дали е радост, но май ще трябва скоро да си купя слухов апарат, че много зле се отразява на ушите ми.  newsm47
Абе, не се търпи, а още е 2-месечно бебе. Какво ли ще е като се ъпгрейдне до 4-месечно като вашето? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Цяло славейче. Пу, пу, пу! Heart Eyes
Да ти е жив и здрав!
Виж целия пост
# 12
Митака се разпява след ядене, както знаете, гладна мечка хоро не и грае, та и на него след манджата му идва вдъхновениет за песни. Почва с нещо нежно, нежно и завършва с грачешки хор Laughing
Виж целия пост
# 13
Много сладко говорят бебоците на техния си език Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Джулио вика вече Тата- тата...а е само на 7 месеца. Естествено, без да осъзнава какви ги каканиже  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия