Как съхранявате отворените вече пюрета?

  • 560
  • 6
Здравейте Мами,
Съжалявам, ако тази тема е пускана вече, но не успях да я намеря. Искам да ви питам, зеленчуковите пюрета Хип, които са отворени и не са изядени /примерно от тях са изядени 2 лъжички/ могат ли да се сърханяват в хладилник или трябва да се изхвърлят веднага? Не пише нищо на опаковката. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Хип,както и другите пюрета държа в хладилник до 48 часа от отварянето и не съм имала проблеми.След това изхвърлям или ако има желаещ голям- татко,дядо,...-ги давам да ги хапне.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Отсипваш от пюрето в друг съд, за да не попада от слюнката на бебчето в него, и както вече са ти писали - 48 ч в хладилника. Т.е. може да ядете 3 дена от едно пюре Grinning! Как тъй ще влизаш в разход да хвърляш почти цяло бурканче Grinning!
Виж целия пост
# 3
Ако скъсаш етикета, ще видиш, че от обратната страна има инструкции за съгранение - плодовите в гладилник до 3 дни, зеленчуковите - до 2 дни, месните - до другия ден най-късно (говоря за Хип, но това май се отнася за повечето пюрета).
Виж целия пост
# 4
Сим е права за трайността,само когато купуваш друг вид пюрета,обръщай внимание на трайността (напр. Фрутек  траят до 24ч. след отваряне).
И задължително в хладилник! Wink
Виж целия пост
# 5
В хладилник до 48 4аса няма проблем.
Виж целия пост
# 6
на етикета отзад на Хип - като го отлепиш погледни - има текст и инструкции за съхраняване - 3 денонощия мисля че беше в хладилник, при условия че бъркаш само с чиста лъжица вътре, и не го затопляш...

ама аз и след  затопляне  си ги пазя в хладилника Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия