нямам търпение да забременея

  • 4 370
  • 53
 
Цитат
iskam da imam bebe,imam priatel koito veche si ima detence i az jiveia s tiah....tolkova gi obicham i veche niamam turpenie da si napravim oshte edno.posuvetvaite me kak da stane tova...2ri mesec pravim opiti no niama rezultat
Hug Hug

искам да имам бебе,имам приятел които вече си има детенце и аз живея с тях....толкова ги обичам и вече нямам търпение да си направим още едно.посъветвайте ме как да стане това...2ри месец правим опити но няма резултат






-------------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Късмет в бебеправенето! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Късмет в бебеправенето! Hug Hug Hug
И от мен също!
Виж целия пост
# 3
 Hug Бъди спокойна и се наслаждавай на всеки миг  Wink Да не забравиш фолиевата киселина Grinning Всичко с времето си.
Виж целия пост
# 4
Да те посъветваме как да си направите бебе ???  newsm78
Ами, доколкото знам, бебетата обикновено се правят със секс. Освен, ако нещо не се е променило.  Thinking
Виж целия пост
# 5
Дано скоро се похвалиш Peace
Виж целия пост
# 6
Да те посъветваме как да си направите бебе ???  newsm78
Ами, доколкото знам, бебетата обикновено се правят със секс. Освен, ако нещо не се е променило.  Thinking

 rotfImao rotfImboПа и аз така мисля,Успех!
Виж целия пост
# 7
Tърпение и позитивни мисли Peace Hug
Виж целия пост
# 8
успех и спокойствие му е майката.Не винаги става от първия път
Виж целия пост
# 9
Да те посъветваме как да си направите бебе ???  newsm78
Ами, доколкото знам, бебетата обикновено се правят със секс. Освен, ако нещо не се е променило.  Thinking
Joy hahaha със смях ще си легна

успех и от мен
Виж целия пост
# 10
Успех...  Peace
Виж целия пост
# 11
Хммм,по моето време бебетата се правеха само и единствено със секс.Така че-смело напред,наслаждавайте се на всеки миг заедно и се опитайте да не мислите дали сте направили бебе този път.Ако непрекъснато се питаш дали сега стана,няма да си помогнеш,даже напротив.И както вече ти е писала една мама-пий фолиева киселина превантивно.Успех и чакаме скоро да се похвалиш с две чертички.Пък ако искаш за собствено успокоение иди да се прегледаш при АГ.
Виж целия пост
# 12
Успех, пък дано да е заразно!  Wink
Виж целия пост
# 13
Чааакай, има време. Първо да се научим да четем и пишем на български  Wink
Успех!
Виж целия пост
# 14
Ами успех! И имай търпение! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия