Не наддава

  • 583
  • 10
Здравейте дами, днес бяхме на консултация и се оказа че за един месец не сме наддали нито грам, а го храня по схема според месеците, дори сме записани на млечна кухня. Педито каза че било нормално, защото бил по подвижен, ама знам ли Thinking
Схемата ни на хранене е следната:
7.00 - АМ 200 мл(ако е по-малко се надава зверски рев)
10-10.30 - кус кус със сирене и плодово пюре или попара с масло и сирене и 3 сухара(това е пълна купичка)
13.30-14.00 - супа 30 мл. и 190 грама пюре(месно или зеленчуково)
17.00 - 17.30 - кисела от кухнята или готова каша в бурканче - 190 гр. + 50мл. плодов сок или пюре
20-20.30 - АМ 200 мл.
Аз не смятам, че е малко количеството на храната ама кажете и вие newsm78
Виж целия пост
# 1
Супер си се храни детето,аз мога само да си мечтая Peace
Явно наистина изразходва доста енергия Peace
Радвай му се,това е благодат-да се храни добре и да не наддава много Peace
Виж целия пост
# 2
Тепърва няма да наддва, така са на тези месеци.

При нас беше същото - от тази възраст нищо не качи в продължение на 4 месеца, а изяждаше промишлени количества храна  Crazy
Виж целия пост
# 3
Моето бебе точно миналия месец ( на 8 месеца) не наддаде нито грам.  Grinning. Режима ви на хранене е дори повече от идеален. Моето дете не може да изяде толкова. Не се притеснявай детето ти щом се чувства добре.
Виж целия пост
# 4
пуснете един хемоглобин за всеки случай.
Виж целия пост
# 5
И ние на предната консултация бяхме така, всеки месец качваше по 750 гр. и преди консултацията си говорехме с мъжа ми, че сигурно е чукнала 10 кг. този месец, а като я сложих на кантара... изненада, само 10 гр. И аз много се притесних, но педи каза, че е напълно нормално, а и тя наистина преди това не се движеше толкова, а него месец търчеше с паяка и изобщо не се спираше на едно място. Не се притеснявай, режима ви е супер, ние се храним почти по същия начин Peace
Виж целия пост
# 6
Нормално е да не наддава вече по много.Режима ви си е О.К Peace
Виж целия пост
# 7
Даже ми се вижда повечко...
Виж целия пост
# 8
Да,храната наистина е множко,в никакъв случай не му давай повече,само защото не е наддал този месец.След 6-ти м. започват да качват много по-слабо,има месеци в които няма нито 1 грам +.Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 9
Даже ми се вижда повечко...
Thinking и на мен така.
Явно наистина мн енергия изразходва.
Виж целия пост
# 10
Даже ми се вижда повечко...
Wink Peace


.... Вече си е нормално да не наддава по много  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия