Хамали

  • 3 866
  • 10
Предстои ни местене и ви моля да ми препоръчате фирма, която сте ползвали и евентуално цени.
Кликнах на Гугъл, но там е море от подобни фирми.
Мерси.
Виж целия пост
# 1
ползвала съм и съм много доволна.цената предварително я определяте по телефона и винаги хората които са идвали са ми искали накрая точно уговореното без неприятни сцени.на лични ще ти дам телефон.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ползвала Попай, но не помня телефона. Със сигурност има координати в Гугъл. Доволна съм, момчетата си свършиха работата супер бързо, което е от голямо значение, защото се плащаше на час. Натовариха всички мебели от единия апартамент, закараха камиона до другия и после ги качиха до 4ти етаж без асансьор.
С тези хамалски услуги /които са и на съвсем прилични цени/ бих се местила всяка година!
Виж целия пост
# 3
Виж тези:

Попай
Местим всичко
Виж целия пост
# 4
И мен ме вълнува темата. Някой ако може да сподели ориентировъчно каква е цената за час, плаща ли се допълнително за километър, колко горе долу неща се събират в 1 камион?
Имаме да местим 3 дивана ( единият от които трябва да се свали 14 етажа по стълбите ooooh!), пералня, печка, сушилня, хладилник, спалня и 4-5 секционни модула. Дали всичко това се събира в 1 камион? И как таксуват за качването по стълбите- на час или за всяко пренесено нещо?
Виж целия пост
# 5
Запис  Peace
Виж целия пост
# 6
Стига с този "запис".
За Карлово ли става въпрос Фрида?
Виж целия пост
# 7
Не съм ли споменала, за София.
Виж целия пост
# 8
Оправи ли се, или да търсим още? И аз имам някакви контакти на хамали с транспорт. Преди доста време вземаха 300 лв. на курс в града. Сега сигурно е поне 400.
Виж целия пост
# 9
Какво?
Не, трябва ми за края на месеца.
Става въпрос за кухненски шкафове, които ще бъдат разглобени, дивани (2 броя), гардероб (и той ще се разглабя), покъщнината в кашони, печка, пералня.
Виж целия пост
# 10
Освен за Попай, нещо друго?
Излизат много сайтове, казаха ми, че от Попай горе долу излиза около 400 лв. на това изброеното от мен.
Никой ли не се е местил скоро?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия