пак ще се примиря :(

  • 3 816
  • 41
Здравейте момичета. Това е моят "пътви път" във форума. Днес реших да се присъединя към вас за да се почувствам малко по добре след поредното разочарование. Както много от вас, с приятелят ми се опитваме да си направим бебче от доста време. И този месец бях почти сигурна че е станало... Ние все още не сме започнали със по сериозните мерки - не си следя температурата и овулацията, но зная кога се пада - горе долу. Не го правим защото сме решили, че ако ни е писано ще стане рано или късно...Е явно ще е доста късно, минаха около 9 месеца.
Та както казах бях почти убедена, че този месец е станало. Непосредствено след предполагаемите дни на овулацията започнаха да ме болят гърдите и видимо да се уголемяват, малко след това започнаха интензивни болки ниско долу с придърпвания към яйчниците. Забравих да добавя, че овулацията ми е около 7,8ми ден . И така - трябваше да ми дойде другата седмица - 8.06 - радвам се на безупречен мензис 28 дни. Вчера си правих тест - естествено отрицателен....А днес за моя огромна изненада ми дойде - ЕДНА СЕДМИЦА ПО РАНО..... Как ви се струва?
Честно казано се опасявам че нещо не е във ред. Естествено другата седмица ще посетя лекарката ми...
Но ми се искаше - за да не се паникъосвам сама да получа някакъв отговор - ЗАщО? Sad
Благодаря ви предварително и пожелавам на всички успешен ден!!!
Виж целия пост
# 1
би ли пояснила - какво означава "овулацията ми е на 7,8 ден"??
и още нещо - как си знаеш кога ти е овулацията, ако не мериш температури и не правиш тестове?
Виж целия пост
# 2
Здравей от мен..Уточни моля те - напр. кога ти беше първия ден на менструацията през м. май...ама сякаш при 28 дневен цикъл ову-то да ти е 7-8 ден?! Май трябва да е към 14 тия...дано да е станало- и аз на това се надявам-на мен трябва да ми дойде на 8-ми юни..-а не искам да идва Party
Виж целия пост
# 3
Чрез докторката ми, на няколко пъти ме гледа на видеозон и ми обясни че имам ранна овулация - около 7ми ден. Не зная колко може да вярвам - естествено не го правим само тогава.... повече ме тревожи че ми идва за първи път толкова рано - не зная дали ви се е случвало. Сигурно съм изпаднала в някаква паника.....
Виж целия пост
# 4
а за последната ми дата на идване 11 май...И аз по принцип преди докторката да ми каже си мислех че е около 14 ден..... а и все още не искам да започвам с меренето на температурите и тестовете за да не се побъркам...мисля че ако започна с това ще се развали удоволствието от правенето на любов и всичко ще придобие различно измерение...
Виж целия пост
# 5
е щом ти е казала докторката...а вие кога бебеправихте? Embarassed
Виж целия пост
# 6
в дните на ову..а и след това  Grinning и не умишлено - този месец бях спряла да мисля усилено за забременяване.... а в началото на мин седмица се започна с едно подуване на гърди...болки ниско долу....и тогава се замислих,че е възможно и днес хоп - изненада на 22 ден - менструация  Cry
Виж целия пост
# 7
 И аз като тебе бях готова да се закълна че е станало този месец имах си толкова много симптоми , че просто не е за вярване как се облещих като ме посети лелката и мен по-рано.Лекарката ми ми каза че няма защо да се притеснявам случвало ми се е и преди да избързва.А аз също имам много редовен цикъл и закъсненият както и избързванията са много рядко явление.Дължат се на какво ли не - притеснения, стрес, промени във времето и климата ....Все пак мила отиди на лекар щом се притесняваш и успех следващият път Wink
Виж целия пост
# 8
ох, дано да не е М., ама....няма какво друго да е...и на мен ми се е случвало да ми идва по-рано-знаеш, че понякога много фактори влияят...То и ние бебеправихме на 10 и 11 ден / на мен цикъла ми е на 16 дни/, ама още е рано за тестове...само ме боли ниско долу и то от 3-4 дни, но никакви гърди не ме болят...остава само да чакам 8-ми.... Hug
Виж целия пост
# 9
еееееееееее исках да кажа 26 дни Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 10
стискам палци за теб   - при мен е ясно М е....и то доста сериозен.... Cry
Виж целия пост
# 11
Дано!!!! при тебе всичко да е нормално-в смисъл да няма нещо .../ не дай боже! /, то другия месец-пак....и аз съм на мнение, че се вманиачваме на тема температури, графики и всички щуротии, но няма как...не може съвсем невежо да се подхожда по въпроса Wink Изчакай да свърши и се отдавайте един на друг!Аз за себе си -безкрайно искам да е станало, мисля още от другия ден...но...каквото стане. Hug
Виж целия пост
# 12
харесва ми факта, че в този форум жени могат да споделят емоциите помежду си. Мн е хубаво да можеш да споделиш радостта или мъката ти и да усетиш, че някой някъде те чува и е съпричастен!!!
Чакам новини от теб  Grinning и дано да има две чертички скоро!!!
Виж целия пост
# 13
Благодаря ти!!!!!!!!!!! Heart EyesКакто се казва от твоите уста в божиите уши...Прекрасно е, че можем да си говорим помежду си за тези неща!!Ами то са си вълнения... Simple SmileАз също от сърце и душа ти пожелавам 2 чертички най-скоро!!!
Виж целия пост
# 14
Чрез докторката ми, на няколко пъти ме гледа на видеозон и ми обясни че имам ранна овулация - около 7ми ден.

това ми звучи доста абсурдно, да ти кажа...
хормонални изследвания правила ли си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия