Избелващ крем за лунички и петна!

  • 16 849
  • 18
Здравейте момичета, моля ви да ми препоръчате хубав крем за лице за лунички  и петна появили се в следствие от слънцето.Дойде ли лятото и на носа ми са избили лунички и петна и приличам на картоф newsm11 .Две години използвам крем за лице на Авент с висока защита и хидратиращ но ефекта е минимален.Предполагам че само слънчезащитните с висок фактор няма да ми свършат работа а не знам да кое да се доверя.Вече ми избиха лунички и точно в средата една мн голяма, даже фондьотена не може да  ги заличи.
Много ще съм ви благодарна ако някоя е имала подобен проблем и е намерила решение да ми препоръча нещо.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
записвам се-аз съм с пигментни петна над горната устна като мустаци, останали от бремеността още!Направо ме е срам да се погледна в огледалото. Всеки ден си правя маски-с мая и мляко, с мляко и аспирини, с хума,с мед и белтък, с мед и лимон... smile3511 ефект никакъв, даже сега от слънцето още по-черни станаха.Измазала съм се и с какви ли не кремове-чакам и аз някакви съвети Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Пигментацията се лекува доста трудно с избелване.......По принцип е по-добре примерно да се мажете с висок фактор слънце защитен, и да приемате доста витамини.. които ще ви помогнат за тази пигментация... има също и много подхранващи(регенериращи) масла.. които ще ускорят този процес.За избелващо кремче .. съветът ми е - http://www.marvistore.com/unitone4isispharma-p-20199.html?cPath=727_728 ... или Dr.Reanauld - PHYTO-WHITE CREAM
Виж целия пост
# 3
Хайде и аз да се запиша в клуба на луничавите!  Мойте лунички са  от детството ми  и целогодишно си ги " отглеждам" на лицето. Преди време в едно аптека ми дадоха да чета листовка за нов френски крем против лунички и, съответно, в нея пишеше чудеса. Само че, кремът беше на стойност над 60 лева, а тогава, естествено ... нямах пари.  Сега си блъскам глават как се казваше този крем или поне на коя фирма беше, но спомени никакви, при това, обърнете внимание, в листовката пишеше, че действа конкретно на пикментните петна и няма страничен ефект, общо избелване на кожата. Ако някой има информация, моля да пише.
Виж целия пост
# 4
 Dilirium избелващи процедури се правят есенно-зимния сезон ,инак през лятото петната стават още по тъмни *както си забелязала* Peace
Аз доскоро ползвах тоник с гликолова киселина на DDF останах много доволна,но го спрях заради силното слънце.На есен пак го почвам.Сега ползвам крем с фактор 40 и задържам ефекта от тоника.
 
Виж целия пост
# 5
С крем против лунички не мога да помогна, но във всяка по-голяма аптека биха ти препоръчали такъв. Знам обаче, че такива пигментни петна се махат доста трудно. Аз имам две съвсем малки петънца, които се появиха мин. лято и си стояха цяла зима. Сега съм си взела кремче с 50 ти фактор на Авене, който има и цвят в него, в смисъл, че стои като ФД и за момента съм доволна. Предпазва от слънцето, а и леко заличава вече появили се петна.
Виж целия пост
# 6
 Розето ,кремчето което препоръчваш наистина е много хубаво,но сезона не е благоприятен за тези процедури.
Хубаво е авторката да си купи крем с добра защита , да изчака късната есен и да се заеме с пигментните петна,лунички...
Виж целия пост
# 7
Ей, момичета, благодаря Ви за идеите. Аз в момента ползвам един крем, български ,за лунички, който е и със силен слънчевозащитен фактор.  Е, не че много файда виждам, но утре ще Ви напиша името му.
Виж целия пост
# 8
Аз сега ползвам крем за лице с висок фактор на Авен,, но няма кой знае какъв ефект, мисля да си взема и от същата серия ФД поне малко да се заличат, макар че досега не съм ползвала и незнам какъв ще е резултата.dessita_i или някой който е ползвал да каже дали е доволен и има ли ефект.
  bouquet
Виж целия пост
# 9
От много източници съм чувала, че луничките се избелват, ако на лицето се прави всеки ден маска със сок от магданоз. Всяка година се каня да се мажа поне 2 седмици, но не ми достига търпението всеки ден да пускам сокоизтисквачката за 1 лъжичка сок - правя го 3-4 дни и после ме домързява и зарязвам тези процедури. А били много ефикасно и най-важното - трайно.
Виж целия пост
# 10
Едно от нещата е да не се излагаш на слънце а не после да се вайкаш.
Не че това го спазвам.
И ако другите си имат по нослете ,моите са навсякъде.
Знам за едно помощно средство.
Филия хляб,на нея се слага кисело мляко.
След известно време с лъжица се събира само млякото.Водата е останала върху филията.
После се стрива един аспирин и се прибавя към млякото.
Така се намазва лицето  и престоява 20 минути и се измива.
Ако почне да щипе се измива предварително да не се предизвика алергия.
Виж целия пост
# 11
Козметичката ми препоръча MELABEL на BIOTRADE , бългърски е но съм изумена от ефекта на техните продукти, а и крема хич не е скъп,но не във всяка аптека го има. Biotrade  имат и сайт там може да видиш кремчето, но задължително през деня ползващ  крем с SPF40 или SPF50 Peace
Виж целия пост
# 12
Най-благоприятното време за избелващи процедури е през есента. А сега задължително ползвай слънцезащитен крем с висок фактор. Слънцето не прощава...
Виж целия пост
# 13
Преди няколко години реших и аз да си махам луничките с крем. Препоръчаха ми избелващият крем на Родиола. Взех си го много ентусиазирана. След няколко дни мазане на едното ми слепоочие се появи едно жълто- кафяво петно, като старческо. Щях да се побъркам. В паниката си започнах да го мазотя с всички подръчни мазила и за мой късмет изчезна. От тогава не рискувам. Нося си луничките и ги прикривам леко само с грим. Но все пак моите са малко. Има хора, на които са покрити целите лица, че и тялото. В такъв случай и аз бих търсила решение. Лимон, магданоз, белтък от яйце, краставичен сок са бабините рецепти, но не знам дали наистина действат Peace
Виж целия пост
# 14
Dilirium избелващи процедури се правят есенно-зимния сезон ,инак през лятото петната стават още по тъмни *както си забелязала* Peace
Аз доскоро ползвах тоник с гликолова киселина на DDF останах много доволна,но го спрях заради силното слънце.На есен пак го почвам.Сега ползвам крем с фактор 40 и задържам ефекта от тоника.
 


Да, от този тоник май има доста доволни, но задължително през есента  Peace
Въобще на DDF има такива продукти с гликолова к-на и имат ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия