Агенция Съни турс

  • 5 342
  • 9
Ползвали ли сте услугите на тази агенция и дали сте доволни?
Дават ми най-добра цена , а четох  в един друг форум много лошо мнение за тях Confused
Виж целия пост
# 1
Еееее, недей с лошо де, че покрай мен още 10 души резервирахме при тях.  Mr. Green
Аз пък не намерих никъде лоши отзиви и  рискувах. Ама явно не съм търсила достатъчно  Tired
Засега не мога да кажа лошо за тях - отговарят бързо, мили са, услужливи. Потвърдиха ми резервацията много бързо. Ама то чак като отидем на място ще мога да коментирам дали са си свършили работата.
Виж целия пост
# 2
А как точно става резервацията? Някак ми е странно така само по нета. След като потвърдиш резервация в рамките на 3 дни плащаш и после ти изпращат ваучера ли? И как ти го изпращат?
Виж целия пост
# 3
Миналото лято си резервирах при тях почивката и всичко беше ОК. Нямам забележки.
Ваучера ти го пращат с куриер на посочения от теб адрес след като платиш
Виж целия пост
# 4
Никакви проблеми. Приятелка ги ползва най-редовно, покрай нея тази година и ние - бяха точни и коректни!
Виж целия пост
# 5
Миналото лято си резервирах при тях почивката и всичко беше ОК. Нямам забележки.
Ваучера ти го пращат с куриер на посочения от теб адрес след като платиш
По майските празници сега резервирах чрез тях. Нямам никакви забележки.
Ваучера дойде по пощата.

Обикновено полувачам ваучери на е-мейла си, няма никакви проблеми след това в хотелите. Peace
Виж целия пост
# 6
И ние сме от доволните им клиенти. Резервирам вече втори път при тях и разликата в цената е доста добра.  Peace
Виж целия пост
# 7
Ние също ползваме услугите им. Досега гафове не сме имали . Надявам се и да нямаме, защото резервирахме лятната си почивка пак чрез тях.
Виж целия пост
# 8
2-3 години ги ползвам и съм доволна
Виж целия пост
# 9
Миналата година резервирахме чрез тях и бяхме много доволни. Ваучера го изпратиха на е-мейла ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия