Питане относно смяна на АМ

  • 572
  • 7
Синът ми пие Фризо ХА. Днес педи ме посъветва вече да не му давам ХА мляко. Питането ми е с какво мляко е най-добре да го сменя- задължително на Фризо или може и някакво друго? И как точно да го сменя- изведнъж или известно време да смесвам двете млека. Педи ми каза, че е най-добре да му давам Фризолак 1 и постепенно да смесвам половината лъжички на едно хранене да са Фризо ХА, другата половина Фризолак 1, но аз не съм убедена, че това е най-добрият вариант.
Виж целия пост
# 1
Да,най-добре е да продължиш с АМ произведено от същата фирма.
На мен описаният вариант не ми се струва никак лош. Нямам идея защо не ти допада.Но ако решиш би могла да минеш направо на Фризолак 1.
Виж целия пост
# 2
не давам съвет!!!само споделям!!!
аз съм сменила почти всички АМ на пазара (бебо не хареса нито едно за дълго )
сменяла съм "рязко "от едно към друго!нан,нутрилон,лактана био,миомил,пак нутрилон,хипп1 с пробиотик, лечебна хумана и сега сме на фризовом -какво "яде"-(злояда е )такова давам -слава на Бог нямаме проблеми!!! Peace
Виж целия пост
# 3
Не е задължително да е на същата марка, но аз смених НАН ХА с НАН 1, предпочетох да е от същата марка. Направих прехода както е казала педиатърката, но може и да го направиш изведнъж, както си решиш.
Виж целия пост
# 4
Не е задължително да е на същата марка.Аз в началото й давах Нан1,после  го смесвах с Фризовом,за да ака по-добре .Сега ги смених с Celia Develop1.Смених го рязко.Детето само ще си покаже,дали харесва предложеното му мляко.
Виж целия пост
# 5
При условие, че сте имали някакъв проблем, заради който сте били на ХА мляко, е добре да не експериментираш и да продължиш с мляко от същата серия. Иначе не е задължително. Смяната става от раз.
Виж целия пост
# 6
При условие, че сте имали някакъв проблем, заради който сте били на ХА мляко, е добре да не експериментираш и да продължиш с мляко от същата серия. Иначе не е задължително. Смяната става от раз.
съгласна съм Peace
Виж целия пост
# 7
При условие, че сте имали някакъв проблем, заради който сте били на ХА мляко, е добре да не експериментираш и да продължиш с мляко от същата серия. Иначе не е задължително. Смяната става от раз.
съгласна съм Peace
И аз съм съгласна,но с уговорката,че според мен смяната не трябва да става от раз.Лично мнение. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия