Крем за бюст против стрии по време на бременност

  • 1 789
  • 13
Някой да ми препоръча....
Виж целия пост
# 1
Мустела Peace

http://www.mustela.com/
Виж целия пост
# 2
Мен ако питаш, не се харчи за нещо специално. Най-важното е да гледаш да не пълнееш много. Иначе ежедневното мазане с каквото си се мажеш след душ е достатъчно.  Peace
Говоря от личен опит и наблюдения. Мои близки бременни купуваха какво ли не (специални серии, пък ампули, пък не знам какво), обаче и много напълняха. После се оплакваха вкупом, че имали ужасни стрии.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Напълняването по време на бременност не можеш да контролираш,то си е до ген... Някои жени хранят само бебето а други себе си...
Виж целия пост
# 4
Напълняването по време на бременност не можеш да контролираш,то си е до ген... Някои жени хранят само бебето а други себе си...

напълно съм съгласна.Зависи също и каква ти е кожата-има жени с по-еластична кожа,които качват килограми,но не им се появяват стрии PeaceВсе пак е хубаво да се мажеш-препоръчвам ти мустела Hug
Виж целия пост
# 5
Къде в София мога да открия това кремче?
Виж целия пост
# 6
В аптеките  Wink
Виж целия пост
# 7
Мамма Дона.
Дори и обикновено масло (на Икаров прмерно)
против стрии да си купиш, ефекта ще е същия.
Важното е кожата ти да е добре омазнена
и еластична, че да може да се предотврати нацепването й.
(ако изобщо е възможно).
Виж, аз съм родила две деца по 4. 300 кг.
Корема и двата пъти ми беше меко казано "огромен".
Факт е обаче, че по корема нямам стрии.
Мазах се с обикновен масажен крем на Лавена.
Циците ми, обаче се нацепиха, а и тях мажех с него... Rolling Eyes
...всичко е ген и структура на кожата Peace
Виж целия пост
# 8
Mustela,chicco-Mamma Donna,Vichy,И трите са много прехвалени,на мен лично не ми помогна нищо имам малко стрии,но все пак излезнаха
...всичко е ген и структура на кожата Peace
Peace
Виж целия пост
# 9
Мustela double action си вземи , колкото и да е до ген , мазането си е нужно , неможеш да разчиташ само на гените затова си се мажи , пък те гените си знаят работата, освен това Мустелата има ефект и върху вече появили се стрии (верно не много дълбоки , по-скоро повърхностни , но все е нещо)
Виж целия пост
# 10
Само това ме спаси от болките и сърбежа.. Никакви други масла и лосиончета не помогнаха Peace
Виж целия пост
# 11
С 1вата брем. използвах крема на Vichy и бях много доволна.
Виж целия пост
# 12
Напълняването по време на бременност не можеш да контролираш,то си е до ген... Някои жени хранят само бебето а други себе си...


Това не е съвсем така - с предната бременност качих 22 кг, сега съм 12 отгоре. Всичко е от яденето и начинът на живот. Преди бях в зимния период и с контракции, сега пак с контракции, но не се впрягам толкова и си живея с тях по-спокойно. Повече съм навън и ям други неща. И двата пъти нямам стрии. Първия път се мазах по-често, сега по-малко...за това вече съм съгласна, че е до ген. Мама също няма стрии никъде по тялото си, а е наддавала и през двете си бременности доста.
Виж целия пост
# 13
Мога да препоръчам маслото на Икаров против стрий, а също и Мустелата. Но според мен по- добре сега маслото, а пък след самото раждане Мустелата, но си е въпрос на избор  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия