Въпрос за сухарите и бисквитите

  • 846
  • 10
Здравейте

Знаети ли къде мога да намеря сухари или бисквити които да съдържат глутен но не на пшеничена основа  и да са без захар

Някой купувал ли е такива
Виж целия пост
# 1
Провери в диетичните магазини или диетичните рафтове по супермаркетите.Има най-различни вариации на бисквити,сухари,гризини и т.н.
Виж целия пост
# 2
...... да , в диетичните магазини  Peace




п.п.първия път не прочетох добре въпроса  Blush
Виж целия пост
# 3
Провери в диетичните магазини или диетичните рафтове по супермаркетите.Има най-различни вариации на бисквити,сухари,гризини и т.н.
точно така Peace
Виж целия пост
# 4
Точно на диетичните рафтове си намерих едни оризови гризини,които се приемат страхотни.Опаковката е голямата(като на бисквити Закуска),шарени(има 3 вариации или поне аз толкова знам)-зелени(оризови),сини и червени.  Peace Някаква полска фирма беше.
Виж целия пост
# 5
Стой далече от Плазмон - бисквитите им са брутално сладки.
Виж целия пост
# 6
Провери в диетичните магазини или диетичните рафтове по супермаркетите.Има най-различни вариации на бисквити,сухари,гризини и т.н.
Виж целия пост
# 7
Точно на диетичните рафтове си намерих едни оризови гризини,които се приемат страхотни.Опаковката е голямата(като на бисквити Закуска),шарени(има 3 вариации или поне аз толкова знам)-зелени(оризови),сини и червени.  Peace Някаква полска фирма беше.

опитвала съм ги, май им викат оризовки, а за деца стават ли
Виж целия пост
# 8
Точно на диетичните рафтове си намерих едни оризови гризини,които се приемат страхотни.Опаковката е голямата(като на бисквити Закуска),шарени(има 3 вариации или поне аз толкова знам)-зелени(оризови),сини и червени.  Peace Някаква полска фирма беше.

опитвала съм ги, май им викат оризовки, а за деца стават ли
Да,според мен стават,но ми се струва,че сте още малки за тях. Peace
Виж целия пост
# 9
В диетичните магазини или на щандовее на големите вериги магазини!
Виж целия пост
# 10
Аз купувам някякви сухари "papadopolu". Някак си така се казват. Взимала съм пшенични и пълнозърнести. От щанда за хляб на Била. Доволна съм от тях. Но за бисквити ни е още рано. Взех някакви обикновени, ама хич не ги харесва. Има 4 зъбчета, но явно не може да дъвче или гризе, щото всеки път се задавя. И все пак ще следя темата де. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия