Харесах си пердета, но..

  • 1 068
  • 6
След дъълго обикаляне и избиране, най после си харесах пердета за хола! Ооообаче в същия магазин видях пердетата, които съм купила за стаята на дъщеря ми на много по-висока цена. Аз ги купих за под 20лв. за метър, а там ги продаваха за 49лв.  Shocked Та се чудя дали и пердетата, които съм харесала и които също струват 49лв., няма да се намерят на друго място, с друга цена.  Thinking Много мразя да плащам за нещо повече, отколкото то струва. Магазинът е Декор Колекшън, на Раковска и Л.Каравелов. Само дето не погледнах, кой е производителя на пердетата.
Виж целия пост
# 1
Ох, знам го тоя магазин. Цените са доста натруфени, но пък там наистина има неща, които не се срещат никъде другаде. Нищо не ти пречи малко да пообиколиш, ако намериш пердетата на по-добра цена, ще си на далавера, а ако пък никъде не откриеш точно тези, които си харесала, поне ще си сигурна, че си направила правилния избор.
Виж целия пост
# 2
Ох, знам го тоя магазин. Цените са доста натруфени, но пък там наистина има неща, които не се срещат никъде другаде. Нищо не ти пречи малко да пообиколиш, ако намериш пердетата на по-добра цена, ще си на далавера, а ако пък никъде не откриеш точно тези, които си харесала, поне ще си сигурна, че си направила правилния избор.

Така е, ама от това обикаляне вече ми писна!  ooooh! Мисля, че силите ми ще стигнат за точно още един магазин, който не съм посетила и това е.
Виж целия пост
# 3
Ние понякога сме купували неща на по-висока цена просто защото е било по-лесно. Или сме били твърде уморени да обикаляме, или не сме имали време...или пък сме разглеждали, но не сме открили нищо по-хубаво...За въпросния случай не съм сигурна, че бих дала 49лв/метър за перде, но пък всеки си има свои разбирания...Някой друг пък ще реши, че аз съм дала повече пари без да има смисъл.
Напълно покрепям мнението на baibibi . А пък само да вметна, че перде за хола си харесахме едно единствено - в магазин в Младост - 1. (Без да претендирам, че сме обиколили навсякъде, но почти всички големи магазини - да) Човекът каза, че е директен вносител. И си правят семеен бизнес. Той седи в двата магазина (те са един с/у друг в малък търг.център), пък съпругата му предлага ушиване.
Успех с пердетата!  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
ами дай снимка на харесаните от теб пердете, може някой да ги е видял и на друго място по-евтини и да ти каже къде
Виж целия пост
# 5
ами дай снимка на харесаните от теб пердете, може някой да ги е видял и на друго място по-евтини и да ти каже къде

Може.  Thinking За целта трябва да отида до магазина и ще видя направо, кой е производителя.

no_name , кажи нещо повече за това перде, което си харесала и за тези магазинчета. Къде по-точно се намират?
Виж целия пост
# 6
Dame, ето ти линкче към bgmaps за ориентир: http://bgmaps.com/map.asp?sid=97678995dd0bf694018c464603c83ddf&a … ame=&oType=49

Долу на партера има китайски ресторант. На втория етаж са двете магазинчета за пердета. Не знам дали ще ти допадне нещо на теб...Ще опитам да снимам моето днес или утре да ти покажа горе-долу какъв ми е вкуса. В събота от същото място поръчахме и пердета за спалнята. Има интересни неща, но има и някакви бабешки...На нас общо взето ни харесаха 3-4 пердета...
Идеята да пуснеш снимка на това, което си харесала е чудесна...Може пък някой да е виждал подобно нещо...Като за начало може да кажеш какъв цвят е Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия