ниско кръвно

  • 4 724
  • 54
как се справяте с ниското кръвно?
Виж целия пост
# 1
Много течности! Peace
Виж целия пост
# 2
Откакто забременях кръвното ми е доста ниско.
По препоръка на доктора - сутрин едно не много силно кафе, шоколад, много течности, задължително закуска...
Но в общи линии не може да се направи много. Успокоявам се, че по-добре ниско, отколкото високо и си ходя като замаяна Tired
Виж целия пост
# 3
Цял живот съм с ниско кръвно, имала съм и няколко припадъци. По принцип пия много течности през деня, но когато усетя замайване, причерняване и т.н., посягам към кока-кола или шоколад.

Не разбрах дали си бременна, но мисля, че консултация с личния лекар няма да ти е излишна!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Цял живот съм с ниско кръвно, имала съм и няколко припадъци. По принцип пия много течности през деня, но когато усетя замайване, причерняване и т.н., посягам към кока-кола или шоколад.

Не разбрах дали си бременна, но мисля, че консултация с личния лекар няма да ти е излишна!   bouquet

Аз си нося шоколад или кола. Ичвън бремеността си имах винаги Еффортил-за ниско кръвно, взимах го ако станеше много страшно. Иначе като бях бременна с течение на бремеността постепенно го качвах и накрая стигна до нормални стойности.
Виж целия пост
# 5
Вече са ти дали съвети , а и все пак ниското кръвно е по-добре от високото /при бременост/, сега лятото в топлото време ще ти е още по-трудно ... късмет ти пожелавам
Виж целия пост
# 6
Това което мен ме спаси миналото лято в най-големите жеги когато бях бременна беше айрян със сол. Кръвното също ми е винаги много ниско и понеже не пия кафета и коли пия повече айрян със сол и ми просветва за минути.
Виж целия пост
# 7
Кафето е проблем само при високо кръвно. На детето не съм чувала да вреди. Стига теб да не те изнервя. Най-малкото, кафето е в пъти по-безопасно от лекарствата за ниско кръвно.
Виж целия пост
# 8
По-добре аирян със сол.
Виж целия пост
# 9
айрян с повече сол
Виж целия пост
# 10
Странно ми е ти дават такива съвети специалисти, но в интерес на истината аз пиех доста кафе, не казвам, че е препоръчително. По-добре консумирай други напитки и питиета, които вдигат кръвното.
По принцип приема на много течности вдига кръвното.
А с какво кръвно си била преди да забременееш? На мен винаги ми е било ниско кръвното, а по време на бременността влезе "в нормите"
Виж целия пост
# 11

Хм,интересно,това за първи път го чувам.Солта ли в случая помага?
Виж целия пост
# 12
пий по три литра вода и то изпивай чашата наведнъж, това дига кръвното -аз това единствено правех, и аз съм с много ниско кръвно  Peace
Виж целия пост
# 13
+шоколад,кола,айрян със сол Peace
Виж целия пост
# 14
Много течности. И шоколадче Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия