Подарък до 50 лв?

  • 1 729
  • 11
Братовчед на мъжа ми става абитуриент след седмица - искам да му подарим нещо ефектно, но не много скъпо, в момента нямаме много възможности. Дайте идея, моля ви, че и време не остана
Виж целия пост
# 1
от какво ли имат нужда сегашните младежи??? newsm78 идея си нямам. попитайте и него като му кажете че не е лошо да се съобрази с финансите ви (ако сте близки де)
дано да решиш скоро  bouquet
Виж целия пост
# 2
Май ще е по добре да си му дадете пари, така ще си купи нещо, от което има нужда и му харесва .
Виж целия пост
# 3
D.Stoyanova , имам син абитурент. Близки ме питаха какво да му вземат за подарък. Аз самата питах пък него. Определено предпочита пари. Приятелчетата му също. А 50 лв. си е една достатъчна сума..........  Peace
Виж целия пост
# 4
Не се тормози дай на детето парите да си купи каквото иска.
Виж целия пост
# 5
Да, май най-добре да получи пари. Ще му дойдат добре около празника!
Виж целия пост
# 6
Нямаше ли някъде подобна тема? Беше от сорта "Какво да подарим на абитуриент" или нещо подобно.Там има доста съвети за подаръци за абитуриент. Отскочи до там...
Виж целия пост
# 7
И според мен най-добре да му дадете пари...Аз подарих на племенника преди време,когато беше абитуриент,златен пръстен за кутрето Simple SmileНе беше скъп и много му хареса,но всеки е индивидуален
Виж целия пост
# 8
Освен стандартното - парфюм, риза или блуза нещо (което май не е много оригинално), според мен ако ще му давате пари, опаковайте ги по-интересно - в магазините за подаръци има разни готини кутийки, може и в балон да ги пъхнете. Поне да не е така на ръка или в плик. И весело изкарване на празника!
Виж целия пост
# 9
Парички  Peace
Виж целия пост
# 10
Благодяр ви за отговорите, май наистина ще си дадем паричките, малко-много ще ги намести. Приятен ден на всички
Виж целия пост
# 11
Може сребърен синджир /има дебела или тънка оплетка/ за около 20 лв., за да му остане за  спомен от вас. И отделно 30лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия