Крем какао?

  • 4 126
  • 21
Може ли да се даде на 9 месечно бебе?
Виж целия пост
# 1
мисля,че  е малко рано.Аз дадох какао чак на 1г. Peace
Виж целия пост
# 2
Не.
Виж целия пост
# 3
  И аз мисля , че е рано- имам 1 бурканче на Хип, но още не съм го дала...
Виж целия пост
# 4
Няма нищо полезно в него, изчакай още малко.
Виж целия пост
# 5
Aз също не смятам да давам поне до годинка... Peace
Виж целия пост
# 6
Няма нищо полезно в него, изчакай още малко.

В какаото ли? Не е вярно.
Но се дава след годинка.

Цитат
Благодарение на теостеролите, които се съдържат в какаото на прах и които в организма могат да се превърнат във витамин О, то е полезна храна за деца и болни. В него се намира голямо количество калциев оксалат, който дразни паренхима на бъбреците; не трябва да се употребява при бъбречни заболявания. Приемат се 2—4 чаени лъжички на ден, 2—3 пъти седмично.
http://www.gotvetesmen.com/useful/spices/index.php?alphabet=%D0%9A&id=24
Виж целия пост
# 7
Аз още не съм давала Peace
Виж целия пост
# 8
Според мен е малко рано. Аз все още не съм дала.
Виж целия пост
# 9
Рано е за крем какао. След годинка може. Какаото е мощен антиоксидант,  да се говори, че няма нищо полезно в него е неоправдано.
Виж целия пост
# 10
И мен ме интересува кога се дава какао. Алекс е на годинка, но още не съм давала. Имам предвид кремчета и др.
А какаото в някаква степен не възбужда ли - мен това ме притеснява?!
Виж целия пост
# 11

А какаото в някаква степен не възбужда ли - мен това ме притеснява?!

За това не се дава вечер  Wink
Виж целия пост
# 12
Ми аз още не съм давала !Дори не съм се сещала  Embarassedно мисля да изчакам! Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 14
..... да се говори, че няма нищо полезно в него е неоправдано.
Хора,защо се излагате с приказки?Не само Валери,ами и предната авторка,дето каза,че не било полезно?Първо самото какао е много полезно...Да не би да сварявате само какао и да давате?Крем какао се прави с мляко и какао-това прави десерта доста полезен,както и мляко с грис,мляко с ориз-същата работа е....друг въпрос вече е,че какаото не е за препоръчване преди годинка някъде.Ама да чета глупости ми омръзна.
Изчакай до годинка и после можеш да си даваш на воля,освен това е вкусно и полезно  Crossing ArmsАз почнах да давам на 11 месеца и не е имало никакъв ефект,нито алергия-както при неалергични деца няма алергии от портокалите,ягодите,меда и шоколада,така няма да има и от крема какао....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия