За разликата в годините.Или малката разлика не означава щастие

  • 918
  • 7
Провокира ме темата за 20 годишната разлика. Или по-точно отговорите на много от съфорумките, които изказват своята погнуса и крайно възмущение, споделяйки веднага след това "нашата разлика е само 2/3/5 години" - като някакъв вид показ на сигурно щастие ли, и аз незнам.
Искам само да кажа, че малката разлика в годините изобщо не означава нищо. Даже в днешно време е може би по-страшно. Написах го в другата тема, пиша го и тук - много по-гнусно и гадно е следното: двойка с малка разлика в годините, демонстрирайки семейна идилия и щастие, а в същото време голата истина - ненаживял се мъж, за който никога не би си и помислил човек, че може да е такъв - кръшка като луд. Да, това е голата истина и може би вече 70% от случаите. Можете да видите това навсякъде около вас, стига да не си затваряте сами очите.
В другата тема, в която момичето пита 'трудно ли се живее с мъж по-голям с 20 години', някои от вас даже почнаха да пресмятат кой кога, кой пръв ще умре, че момичето ще остане само на 40-50 години примерно. Ами да ви попитам вас, точно тези, които пишат подобни пълни глупости, тези, с малката разлика в годините - ами утре, ако вашия хубостник си намери по-малко с 15-20 години момиче? Само недейте "моя не е такъв" и "това няма как да стане".

Обобщавайки - мислете малко повече, преди да напишете нещо.

Иначе желая щастие и любов на всички и майната им на разликата в годините! Всичко до въпрос на това, какъв е човекът до теб. А после - на колко е години!
Виж целия пост
# 1
 Shocked
Виж целия пост
# 2
Възрастта не е определяща в една връзка(поне за мен).Познавам 40-годишни ,които разсъждават като 18-годишни и обратното. Crazy
Виж целия пост
# 3
Това можеше да го нахвърляш като мнение, а не да правиш тема!
Виж целия пост
# 4
А с каква цел пусна отделна тема, а не написа мнението си в тази, за която се отнася?
Когато се пуска каквато и да било тема, могат да се очакват всякакви отговори и авторът би трябвало да е подогтвен за това.
Възмущението ти е излишно, защото хората са различни... В крайна сметка защо се връзвате на различните мнения?! Това прилича на несигурност Thinking Свиркай си и хич да не ти пука какво е казала Пенка за разликата във възрастта между теб и мъжа ти Wink
Виж целия пост
# 5
Според мен разликата нищо не значи.Важно е любов,разбирателство,уважение....да има  Peace  Да чувстваш,че си намерил своята половинка в живота!  Hug
  
Виж целия пост
# 6
На какво точно иска да наблегне авторката? newsm78
Виж целия пост
# 7
На какво точно иска да наблегне авторката? newsm78
На вниманието.
И евентуално, някой да посочи линк към някои от последните 79 теми по въпроса, че не и се занимава с търсачки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия