За бирата

  • 1 286
  • 15
Ех, момичета, пие ми се бира, та ми се плаче. Четох как алкохолът убива нервни клетки. Бу също ще каже, че 40% отиват в кърмата и бебето, ама...... Как мислите, ако след вечерното кърмене към 21 ч. обърна една чаша, до 3 ч. посред нощ дали ще се е усвоила и сигурно така няма да навреди на нашето жабче. Той вече не се буди в полунощ за ядене и шест часа са си доста време, пък и това е само бира, има-няма 12-13% алкохол. Кажете си мнението.
Виж целия пост
# 1
На мен ми се случвало да гътна чаша бира след последното кърмене и последици не съм забелязала...
Дори скоро ми се случи да пийна и нещо не толкова слабичко, но не ми се карайте, беше само 20гр.
Ми, шумна дискотека, весела компания, сто бутилки на масата, как да не пийне човек Mr. Green Embarassed
Виж целия пост
# 2
Малееей, ама и аз се докарах  Embarassed Embarassed Embarassed
Изобщо не можех да пия бира. Преди няколко седмици ми казаха, че бозата образувала газове, а бирата - кърма. Че като почнах  cheers cheers cheers cheersПоне една седмица съм пила по една чаша на ден Sick И сега да прочета, че убива нервни клетки  #Cussing out #Cussing out #Cussing out А и Криси суче през два часа Shocked
Чувствам се отвратително.
Виж целия пост
# 3
Пийвай малко бира вечер и не бой се. Недей да се тормозиш напразно.
Аз пия. Blush
Виж целия пост
# 4
На мен доктора ми каза, че мога да си цапвам по една чашка без притеснение. Всъщност дори ми го препоръча. Пия, но не всеки ден.  Да кажем веднъж седмично. Според мен не е толкова страшно.
Виж целия пост
# 5
И аз пия! Но по-често от безалкохолната. Наистина усещаш как образува кърма. Ако съм пила вечер, на сутринта съм бомба. Нищо че кърмя сто пъти през нощта.
Виж целия пост
# 6
И аз съм от мамите, които си пийват биричка. Не мисля, че вреди на бяби ThinkingА, че се образува повече кърма спор няма. Баба ми каза, че тя е пиела по 1 бира всеки ден докато е кърмила и двете си деца. А аз се вслушвам в мъдрите съвети на възрастните GrinningНе, че пия всеки ден де, но ми се случва 2-3 пъти на седмица Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз пия! Но по-често от безалкохолната. Наистина усещаш как образува кърма. Ако съм пила вечер, на сутринта съм бомба. Нищо че кърмя сто пъти през нощта.
Каква е тази безалкохолна бира? Каменица ли? Навремето имаше много видове нискоалкохолна Леденика, ама изчезнаха.
Виж целия пост
# 8
На мен любимата ми безалкохолна бира е Becks beerКаменица мисля, че също имат, но не съм я опитвала   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
И аз си пийвам по 1 чаша , и на бебка нищо и няма !
Спинка си като коте недава признаци на недогувание !
Виж целия пост
# 10
Няма бира 12-13%. Процентите варират горе-долу от 4 до 6. Бекс съдържа 5 % алкохол.
Виж целия пост
# 11
Има бира 12-13 процента Grinning

Аз си пия биричка, както писах в една тема, особено вносната ми помага за кърмата.
Аз я пия вечер след последното кърмене, след това кърмя чак в 6 сутринта....
Виж целия пост
# 12
Ами и аз пийвам биричка, даже понякога и чаша вино. И аз не съм забелязала нещо да й има на малката
Виж целия пост
# 13
И аз пийвам биричка от време на време Simple Smile Особено сега лятото как да не си пийна вечер докато с мъжо зяпаме нещичко Wink А и Борко си спи до сутринта Grinning
Виж целия пост
# 14
Един лекар беше казал на моя приятелка да пие бира вместо боза. Тогава ми се струваше, че това е вредно за малкото бебе и аз не го практикувах. Сега обаче като се кърмим по-рядко и аз си позволявам 2-3 пъти през седмицата вечер по малко биричка.
И аз обичам Beck`s  и Стела Артоа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия