За детските надбавки?

  • 2 067
  • 17
Някой да знае ,къде да попитам защо не са ми преведени детските този месец?Някакъв телефон?
Виж целия пост
# 1
Детските не ги ли превеждат на 25то число?
Май още е рано, попитай в социалните служби, ако не ти ги преведат в понеделник на 26  Peace
Виж целия пост
# 2
Където си подаде молбата в социалните служби! На мен лично ми ги превеждат към края на месеца!!!!
Виж целия пост
# 3
Аз ги получавам до 20 число, но за различните райони е различно. Звънни на услуги и искай телефона на Социалната служба в твоя квартал!
Виж целия пост
# 4
И аз ги получавам до двайсто число.
А да ми кажете майчинството кога го получавате?
Виж целия пост
# 5
Аз го получавам от работодателя, защото съм по старата система
Виж целия пост
# 6
Аз ги получавам между 15 и 20. Но всяка община, явно си има различен начин на изплащане.
Виж целия пост
# 7
И аз ги получавам до двайсто число.
А да ми кажете майчинството кога го получавате?
ПРЕВЕЖДАТ МИ ГО КЪМ 19 - 20  bouquet
Виж целия пост
# 8
Детските ми ги превеждат до 19-20 число,а майчинството 29-30.
Виж целия пост
# 9
Някой да знае ,къде да попитам защо не са ми преведени детските този месец?Някакъв телефон?
Сигурно ти е изтекъл срока трябва да си подадеш нова молба - мойте дойдоха  ( за другия месец подавам молба от 1до 20 число)
Виж целия пост
# 10
Този месец и на мен малко ми ги забавиха но преди два дни ги получих,майчинството го получавам в края на месеца,още не съм!
Виж целия пост
# 11
Детските ми ги превеждат на 15-то число всеки месец. Може и да ти е изтекъл срока, провери това.
Виж целия пост
# 12
Нямам идея кога ми превеждат детските, но знам че до края на месеца трябва да са ми по картата...  Peace
Виж целия пост
# 13
Моите превеждат на всяко 15 то число!
Виж целия пост
# 14
Моите превеждат на всяко 15 то число!
и нашите тогава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия