Търся фирма за цялостен ремонт...

  • 4 353
  • 14
Привет! Търся кординати на фирма или бригада за цялостен ремонт - фаянс, теракот, В и К,  шпакловка, латекс, ел.инсталация, външна топлоизолация, дърводелски услуги.Може да ми пишете и на ЛС...
Ще правим основен ремонт на сегашния ни апартамент и ни се ще да разчитаме на една фирма за всичко, а не за всяко отделно нещо да търсим майстори.
Предварително благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ето ти една: http://bgremonti.com/
Виж целия пост
# 2
 Момичета,
 Бях решила да търся независими майстори за основния ремонт, който ми предстои до месец най-късно, бях пуснала и тема по въпроса с питанка, но май идеята ми ще се преобразува в търсене на фирма, която да свърши всичко. Та ремонтът трябва горе-долу за 2м. най-късно да приключи, или поне така го мисля да стане ooooh!, но да не се заричам. Ще ви помоля да ми препоръчате добра, изпробвана фирма за целта, ако сте доволни от вашата, която ви е направила ремонта. Става въпрос за София, не е голямо жилището, но си иска доста...Нямам никаква представа за "добри" и "лоши" във въпросния строителен бранш, затова мопагайте Hug
Виж целия пост
# 3
И на мен ми предстои цялостен ремонт скоро, така че с интерес ще следя темата.
Виж целия пост
# 4
Ujasia , може да споделим опит в това изключително приключение , наречено ремонт. Аз все още не съм намерила подходящата фирма, но се надявам това да стане в най-скоро време Rolling Eyes. Ти имаш ли някакви наблюдения, набелязала ли си досега някоя фирма или....
Виж целия пост
# 5
Надявам се да се включат хора, които са доволни от техните ремонти, съответно и от фирмите, които са им ги направили и да помогнат в насока. Rolling Eyes
 Редактирам за да покажа какво намерих в една по-стара тема тук, но за съжаление няма достатъчно информация/отзиви за тази фирма http://bgremonti.com/. Някой да има преки впечатления от тях?
Виж целия пост
# 6
запис.


Предстои ми цялостен ремонт и преустройство. Само чакам разрешение от общината и започвам. Не съм си избрала още фирма, но ще ви следя за отзиви.
Виж целия пост
# 7
И ние сме на тази вълна, записвам се да следя ...
Виж целия пост
# 8
Аз стартирах ремонта и колежка ми препоръча малка бригада, която е работилла у тях и тя е много доволна.
Ако всичко е наред  Praynig ще мога да Ви дам контакти за след 15-20 юли, защото ги викам като ни приключи учебната година и се разбрахме до тогава да са свършили. Дадоха ми много добри цени, а за качеството ще мога да кажа в началото на юли.  Ще ми правят гранитогрес, бутане и изграждане на стени , малки ВИК промени, изкарване на допълнителни контакти, шпакловка и боя.
Виж целия пост
# 9
Интересно ми е как мислите че Гипсаджия ще разбира от Електро или пък Зидария от ВИК ... Вие си мислите че е качествено като ви направят всичко с чук и тесла и ви дадат по-малка сума от спецялистите и после пак ще си чета темите защо ми се стопи контакта защо ми премигват лампите защо ми тече бойлера и тн. Нали знаете и тролейбусите имат волани но хора с категория "B" немогат да ги карат  Wink
Виж целия пост
# 10
Интересно ми е как мислите че Гипсаджия ще разбира от Електро или пък Зидария от ВИК ... Вие си мислите че е качествено като ви направят всичко с чук и тесла и ви дадат по-малка сума от спецялистите и после пак ще си чета темите защо ми се стопи контакта защо ми премигват лампите защо ми тече бойлера и тн. Нали знаете и тролейбусите имат волани но хора с категория "B" немогат да ги карат  Wink

хората затова търсят фирми и бригади, съставени от няколко души, които разбират от различни неща. СпецИАлисти, между другото. А има и майстори, които наистина си работят сами всичко, но са ангажирани до края на другата година и името им току-така по форуми не се дава  Laughing
освен това дори съпрузите на някои жени могат и бойлер да вържат правилно, и плочки да налепят качествено., и гардероб да сглобят, и стена да вдигнат......представи си Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз пак ти говоря за спецЯлисти ,а ти си знаеш майстор за всичко и това е .... Знаеш ли защо няма електротехници качествени фаянсаджии и тн в тези бригади ? Защото те са от фирми и са на надница ,а попринцип спецялистите са на извършена работа ... Ето затова този дето лепи плочки на дунавски вълни и се чуди как се връзва девяторен ключ не е спецЯлист
Виж целия пост
# 12
ами пак нищо не каза, но понеже и аз не съм полезна, се извинявам за отклонението в темата. По въпроса кой какъв е и как му се плаща, може да се говори до догодина, факт е просто, че никой не би тръгнал да си търси отделен специалист за всяко нещо, ако иска да се настани в апартамента си преди да се пенсионира и преди да фалира.
Още веднъж се извинявам за спама.

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%8A … 2%D0%B8&meta=  може пък някой да се възползва.
Виж целия пост
# 13
Гледам си много на ти със стройтелството явно си няква куфражистка или незнам .... Но сигурно ти ще ми обясниш защо тогава в новото стройтелство (пример строежа на един блок 6 етажен + приземен етаж гаражи и мезонет на покрива) идват куфражисти от еди къде си зидари от еди къде си електро и ЕиК  и още куп други хора ? Ами не се сформира една бригада за всичко ? Предполагам щом един инвеститор има да извади 3-5 милиона лева за такъв блок има някой лев да направи такава бригада нали ? И щом става бавно защо такъв блок се издава в завършен вид на вторат година ? Дано ми кажеш защото аз не разбирам гледам ти си наясно затова питам
Виж целия пост
# 14
Вече 10 години съм в този бизнес,смешни са нечии твърдения-аз платих, а нищо не получих.
Отива се с оферта ,премерено е ,квадрати ,цени ,срокове и материали,но .....идва бригада от  някъде си   - до вчера копали картофи , а сега няма пари и са перфектни строители ,изгодно и бързо,да ама не става така-много моля,качествено и много евтино няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия