Моето момиченце постоянно си чеше носа.Някой от вас с подобен проблем

  • 3 538
  • 8
Здравейте мами.Проблема е такъв че от 1 месец моята кукла си чеше носа.Вече го е разранила.Ходихме на доктор уши нос гърло той я прегледа и каза че нищо и нямало няма чужд предмет в носа защото за това се съмнявах и предписа Аериус сироп и ксилометазолин давах 5 дена но продължава да го прави.Личната педито ми каза че било алергия най вероятно и ми изписа Виброцил унгв. но пак го прави не спира.Някоя от вас имала ли е подобен проблем с детенцето си?Ако да нека сподели с какво се е оправило newsm78
Виж целия пост
# 1
Забравих да кажа че нищо не и тече от носа нито пък се запушва.Просто го чеше и дупчиците и се разраниха направо си забива ноктите и чеше
Виж целия пост
# 2
Според мен трябва да й вземат секрет от носа и да се направят изследвания.
Виброцила не мисля, че са антиалергични капки.
Виж целия пост
# 3
Синът ми на периоди го прави това, но не си разранява носа чак.Понякога киха повече и в такива моменти разбирам, че има някакъв дразнител, но какъв не сме установили.
Няма хрема, други оплаквания...
Не пречи да вземете секрет, но разбирам, че няма други оплаквания детето.
Виж целия пост
# 4
Аз имам същия проблем...появява ми се най - често при смяна на сезони и при мъх от дървета , от някой цветя..много е неприятно като взема да се чеша немога да се спра...в училище ми се подиграваха че съм си чешела носа непрекъснато...
Виж целия пост
# 5
Мен ме сърби носа в момента зверски, но е от алергия. Щом Ериуса не е помогнал, възможно е и да не е алергия.
Виж целия пост
# 6
Пробвай с Нисита унгвент. Той овлажнява лигавицата, ако е суха и поддържа нормална й влажност. На мен понякога много ме сърби носът отвътре, не знам от какво и аз ползвам нисита. Безвредно е, използват се качествата на солта, става и за новородени.
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че е алергия. Имоя син зверски се чеше, сега му избиха и сополки. Взех му фликсоназе. Той е тестван и със сигурност има установена алергия към тревни полени. Ако няма хрема защо не пробваш с алергозан кремче, със съвсем малко количество да й мажеш нослето. Не съм чела обстойно листовката на този крем, но я прочети и ако не е противопоказно и ако джипито ти се съгласи защо не опиташ.
Виж целия пост
# 8
Според мен трябва да й вземат секрет от носа и да се направят изследвания.
Виброцила не мисля, че са антиалергични капки.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия