Честито на всички дечица, които днес завършиха първи клас!

  • 888
  • 2
Здравейте на всички!
Искам да честитя на всички дечица, които днес завършиха първи клас успешно. Честито и на техните родители!
И да се молим да има повече свестни учители, които да работят с хъс и желание, но и които да могат да ОБИЧАТ децата ни.
Нашата госпожа, при която дъщеря ми завърши, до последно я третира като човек втора категория. Болно ми е, обидно ми е и няма да се примиря. Не местя детето, защото то не иска да напуска класа и харесва учителката си по рисуване, както и тази в занималнята. Но основната й учителка не уважава детето ми като личност. И днес, на тържеството, й беше дала най-кратичкото стихче и я беше подредила най-отзад, зад всички останали деца, просто да не се вижда и може би да не излага госпожата!
И все пак - щастлива съм, че завърши с отличие и постигна много /тя не можеше да чете изобщо в началото на учебната година!/.
Честито и на всички други дечица, преборили се с първи клас!
Виж целия пост
# 1
 ruba, желая много успехи на теб и детето ти. Ти не трябва да позволяваш да се отнасят така с него.Бъди открита, кажи на госпожата какво мислиш.Ще ми е много интересно какво ще ти отговори. Embarassed
Виж целия пост
# 2
Да са ни живи и здрави децата.На тържеството бяха големи сладурчета.Вече второкласници,а в същото време-бебчовци!  animal085 smile3504 smile3507 newsm62
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия