Да обменим опит! При отглеждането на детето ми КАК се справих с...

  • 1 159
  • 1
Понеже съм структуриран човек , обичам всичко, което ми е необходимо да е на едно място и да знам къде да го потърся в случай на нужда!...

Идеята за тази тема ми хрумна внезапно, когато спонтанно споделих свой опит в друга тема, непосветена на това!...

Настоящата тема би могла да ни служи и за да споделим наши неуспехи в дадена насока и да се допитаме едни други КАК да ги преодолеем!...

Хроничните белодробни проблеми на детето ми отзвучаха като с магическа пръчка от действието на един имуностимулиращ сироп, адресиран към деца с хронични белодробни, нефрологични проблеми, безапетитие и др.(това по памет). Повече от проспекта на сиропа! За да не се повтарям ще се самоцитирам:


Година и няколко месеца сме заедно с детето и за това време е "боледувала" само от: опит да се почерпи с лекарствата на дядо;10 дена от възпаление на вътрешното ухо и една нощ с температура- с неизяснена етиология!

Описвам ги защото преди да  се прибере в къщи детето имаше двегодишна история на нон стоп хронични боледувания, болнични лечения и почти поставена диагноза астма+ ей такъв Hug медицински картон!...
Та чувайки тази история на боледуване педиатърката ни препоръча сироп за мобилизиране на имунната система!Едно на ръка, че е за деца, но и се казва  "FOR KIDS"; струва тази година- 44 лв (навсякъде)! Прочетете упътването му и веднага ще съзрете логика в механизма му на действие! Изцяло е на растителна основа!...

Виж целия пост
# 1
Венециас много добре си се спретнала ,аз и в другата темата го четох,а 2-3 дена или месец ме сърби ръката да питам нали съм майка от скоро Laughing
мойто бебе на 9 мес.беше яшно с големите дупки на бибероните,да ама не сега се храним с лъжица и това което не й харсва даже и млякото там няма начин да се обърквам си ги пробира.
Не знам дали това ,че 1-вото зъбче е налице,но си се шашкам .Ама като я погледна каква е доволна и усмихната реших,че не всички от нашето семейство трябва да сме добре закръглени Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия