коя марка пюрета?

  • 1 785
  • 36
след известно времв ми предстои захранване,но незнам кои пюрета да избера,има толкова много на пазара newsm78ще споделите ли опита си?благодаря
Виж целия пост
# 1
Гледам, рано си решила да захранваш, но това - разбира се - е твой избор.

Аз започнах да давам от възможно най-малките бурканчета на пазара - 80 гр на Гербер. После - Хипп, после - Нестле Алете.
Виж целия пост
# 2
Хипп  Peace
Виж целия пост
# 3
Хипп  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз лично приготвям домашни пюрета и дъщеря ми ги харесва,но ако от време на време реша да й купя и взимам на Хип.
Виж целия пост
# 5

 Хип и след това Семпер.Български пюрета не бих ползвала.
Виж целия пост
# 6
Моето дете яде Хип,Гербер и Бебевита другите не ги хареса.Взимаш от една марка ако не ги хареса сменяш с друга аз така направих докато разбера кои и харесват.
Виж целия пост
# 7
бебевита и гербер Peace
Виж целия пост
# 8
Сънвал  Peace
Виж целия пост
# 9
Хип.
Виж целия пост
# 10
и аз не мисля този месец,най-рано като стане на 5..но просто от сега се интересувам Peaceина4е бебевита на блевит ли са производтсво?
Виж целия пост
# 11
Хип,но домашните пюрета са по-доброто решение от всяка една марка предлагаща се на нашия пазар.Това е лично мнение  Peace
Виж целия пост
# 12
Ганчев и домашно приготвени.

Български пюрета не бих ползвала.
Защо си против българските пюрета?
Виж целия пост
# 13
Пробвах с домашно-не му хареса, пробвах с ХИПП, пак не му хареса, като му купих Ганчев започна да яде. И все пак не мислиш ли прекалено от рано?  Wink
Виж целия пост
# 14
Аз започнах с ХИПП. Днес видях, че на Гербер има по 80гр и мисля, че това е по-добрият избор. Домашни моето дете отказва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия