Ще разберете ли тези Инструкции за употре

  • 3 351
  • 39
на кухненски аспиратор? Мъжа ми попадна на нещо доста забавно, аз лично се смях през сълзи дълго време.
Надявам се автора да не се обиди, че пускам линк тук, но тези инструкции са уникални
Ето ги и тях

Приятно четене.
Виж целия пост
# 1
Определителният член е важен  Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Оле, олелееее,цвииииля от смях бе, хораааа, първо, членът влиза в качулката, после в смокинята!!!!! Joy Joy Joy
Това ръководство, ако не е превеждано с АлтаВиста-аз съм трамвай.
Виж целия пост
# 3
Да, определено "инструкциите" са минали през програма за автоматичен превод, но  къде е Комисията за защита на потребителя, питам аз?
Виж целия пост
# 4
Ха сега - спазвай инструкцията иначе Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
 Joy Joy Joy 100 % е превеждано с онлайн транслатор. hahaha
Виж целия пост
# 6
Интересно обаче,че в началото и края все пак са преведени инструкциите,колкото да разбереш,че трябва да следваш инструкциите .Изводът за мен е,че нашия аспиратор изобщо не го използваме правилно, защото нито използвахме определителен член при инсталирането му, нито си сложихме качулките,а сезонът на смокините малко го изпреварихме Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Не е истина просто Joy Joy Joy - през цялото време бях убедена, че чета на чужд език. Интересно ми е какво мисли за разбираемите си инструкции вносителя на въпросния електроуред? Wink
Виж целия пост
# 8
 Joy Joy Joy

Коментарът на приятеля ми - да им го преведат обратно на испански със същия транслатор и да им го изпратят...
Виж целия пост
# 9
 Joy Joy Joy

Ето още нещо подобно.  Дали ще познаете за какво е Grinning



Виж целия пост
# 10
Стига бе, тези хора пък дето отпечатват това недоразумение не четат ли?  Shocked
Виж целия пост
# 11
valal, да не е от кутия на пура?
Виж целия пост
# 12
Нееее, градински шезлонг Grinning
Само цигарата какво трябва да я правим не разбрахме - да пушим или да не пушим Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Баси, напуках се по шевовете от смях, бе  rotfImao

А най-яки бяха коментарите на автора: "Смокиня.. кви смокини, кви качулки.. къде да си навра члена?hahaha


Явно тия инструкци са направени за такива като мен, дето изобщо не ги четат  Laughing
Виж целия пост
# 14
 hahaha  rotfImbo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия