Балсам за коса

  • 3 246
  • 46
Препоръчайте ми балсама за коса от който сте най-доволни.
Виж целия пост
# 1
Задължително от същата серия като шампоана. И този, който е подходящ за твоят тип коса. Щото аз може да съм доволна от балсам за суха коса, ама твойта ако е мазна... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Задължително от същата серия като шампоана. И този, който е подходящ за твоят тип коса. Щото аз може да съм доволна от балсам за суха коса, ама твойта ако е мазна... Rolling Eyes
Напълно съм съгласна с теб.Балсама зависи от много неща.Уточни за каква коса/суха,мазна,нормална/
дали да е отмиващ или не.Направи някакво уточнение.
Виж целия пост
# 3
Задължително от същата серия като шампоана. И този, който е подходящ за твоят тип коса. Щото аз може да съм доволна от балсам за суха коса, ама твойта ако е мазна... Rolling Eyes
Peace Единственото, което не спазвам от посочените е да са от една и съща серия. Случва се и да ги комбинирам.
Но авторката на темата, ако не даде повече информация, няма как да и бъдем полезни.
Виж целия пост
# 4
Аз пък балсами за коса почти не ползвам.
Замествам ги с маски за коса.
Миосотис, Денис, Женера....и т.н... Peace
Виж целия пост
# 5
Става въпрос за много суха коса
Виж целия пост
# 6
балсам за коса не ползвам от години
по доволна съм от маските за коса  Peace
Виж целия пост
# 7
За много суха коса ползвам тази серия и съм изключително доволна:



Маска не може да слагаш повече от два-три пъти месечно, защото косата се прехранва и става на клечки. Косата се мие веднъж на седмица. Ползвам и серията на Рене Фюртере за много суха коса. Цените са им  Crazy , но няма по-добри от тях  Peace







Виж целия пост
# 8
Балсамите на Л`Ореал профешънъл са много добри.
От двата продукта на Р.Ф., които Блонди е показала/не мога да прочета точно какво пише на шишето.../, имам концентрата. Доволна съм, защото е без отмиване.
Виж целия пост
# 9
Става въпрос за много суха коса
Елсев нутри серамиди.
Има и маска за коса такава Peace
Виж целия пост
# 10
По-добре маска вместо балсам  Peace За много изтощените коси въобще не е проблем да се използва маска при всяко измиване. После и кремче без отмиване може да слагаш. аз съм си най-доволна от Фито 9. Peace
Виж целия пост
# 11
По-добре маска вместо балсам  Peace За много изтощените коси въобще не е проблем да се използва маска при всяко измиване.

 Peace Аз ги редувам, в добрите периоди на косата ми - балсам, в лошите ( а те са много повече ) - маска.
Виж целия пост
# 12
От двата продукта на Р.Ф., които Блонди е показала/не мога да прочета точно какво пише на шишето.../, имам концентрата. Доволна съм, защото е без отмиване.

Да, кофти са снимките  Confused Едното е серум за сухи краища, другото е крем за суха коса, аз него ползвам. И двата са без отмиване.

Виж целия пост
# 13
Вече използвам маски, не видях никакъв ефект от балсамите, освен по-лесно разресване. Косата ми е доста суха.
В момента използвам маска на Keune.  Peace Страхотна е!
Виж целия пост
# 14
То това е, че авторката не е писала с каква коса е, за да може да и се даде адекватен съвет.
За мен лично здрава и "жива" коса се омазнява от често ползване на маски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия