Слънчеви очила за малките ни слънца

  • 5 190
  • 61
Здравейте мами, искам да ви попитам дали слагате слънчеви очила (качествени) на децата си? И ако е така, от къква възраст сте започнали? Моят е на 1г.8м. и понеже на мен самата силното слънце много ми пречи и почти не излизам без очила, реших да взема и на малкия да му прадпазват очите, но той даже не даде да му ги пробвам в магазина.Споделете и за марката, че аз само на Полароид съм виждала детцки.
Виж целия пост
# 1
Не съм му слагала слънчеви очила,само шапка с козирка да не му блести в очичките Peace.И да му сложа на втората минута ще бъдат хвърлени,и не си струва инвестицията.Като порастне още малко бих му взела Wink
Виж целия пост
# 2
И моята скоро си поиска очила. Бих й купила и то качествени очила стига да ги носи. Точно днес на една витрина видях на детски на Дисни, изглеждаха много симпатични, но тъй като магазина беше затворен не можах да се осведомя за цената.
Виж целия пост
# 3
Когато беше на 3 и подариха  по качествени слънчеви очила, които за няколко месеца бяха с извити рамки...
Виж целия пост
# 4
Да, купихме му, когато прояви интерес към слънчеви очила (3 год.). Влез в някоя добра оптика и ще ти предложат много марки и модели детски очила, от всякакъв ценови клас. Не са само Polaroid. Що се отнася до слънчеви очила, не бих купила на детето си по-некачествени от моите, независимо от съотношението цена/период на използване.
Виж целия пост
# 5
Аз също процедирах - шапка с козирка. Баткото е голяме вече, на 7г взехме на Полароид. Пази ги, но не ги ползва често. Няма навик.
Виж целия пост
# 6
Влез в "На пазар" там има няколко теми за  детски слънчеви очила!

Има и детска оптика в София- Кидс Оптик.

Аз купих на моя син мин. семдица-Полароид- 56 лв., в магазина беше голям мераклия, обаче оттогава не ги е сложил ни веднъж ooooh!

Така,че нищо не мога да те посъветвам newsm78
Виж целия пост
# 7
В Пигис Хаус също има деТСКи слънчеви очила Peace
Виж целия пост
# 8
Още не е имала, но скоро ще купим, защото много ме врънка  Laughing
Честно казано, не виждам голяма нужда, пък и не знам дали изобщо ще ги носи. На нея всичките й шапки са едни такива широкополи и слънце до лицето и очите й изобщо не стига, ама нали виждаме други дечица с очила...
Виж целия пост
# 9
Моите очи също се дразнят от силна светлина, не само в слънчево време нося, понякога и когато отразяват облаците. Та затова и на децата купувам от 2 годишни. Дъщеря ми ги носи постоянно лятото, за сина ми бяха проблем първата година, не ги носеше, но вече свикна. Не би си ги потърсил сам, но ако му ги дам ги носи. Тя си ги търси и слага сама. Полароид са.
Виж целия пост
# 10
В Пигис Хаус също има деТСКи слънчеви очила Peace


Не са същите. Жената търси детЦки.
НякЪкви такива, ако видиш, тогава се обаждай!
Виж целия пост
# 11
Преди време говорих с очен лекар, който ми обясни, че до 3г. децата не би трябвало да носят слънчеви очила. Не помня точно обяснението, но беше нещо от рода, че окото не им развито напълно и когато махнат очилата зеницата им не се свива достатъчно бързо.
На нашите купихме след 3 година и двамата са с качествени очила.
Виж целия пост
# 12


 Моето дете е с диагноза свръхчувствителност към светлината.За това му направихме фотосоларни очила.

 Майка ми работеше в оптика и знам как купуваха шефовете й детски "маркови" очила за 10лв. и ги продаваха за 200 Close

 Внимавайте какво взимате!
Виж целия пост
# 13
Първите слънчеви очила купихме за сина ми на 4 години, водихме го лятото на преход по Пирин и за 2000м. надморска височина си бяха жизнено необходими. Бяха Полароид. За града нямат очила.
Виж целия пост
# 14
Когато започна да иска очила и купих деТСки такива за три лева, за да ги чупи без проблем. Още са цели. Догодина - Полароид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия