Нов панталон- нови крака

  • 799
  • 5
Та така имам си нов панталон но като го обух първия път не можах да си позная краката- целите черни от панталона! Прах го вече4е 2-3 пъти и нищо. Продължава да си пуска, малко по-малко ве4е но пак краката ми стават черни!  Не знам какво да го правя вече а много ми харесва как ми стои? Чувала съм някъде че се слагал в оцет за да спре да пуска, но само като си помисля как ще мирише след това и се отказвам да пробвам! Има ли някаква хитрина  която да знаете за такива случай?  Hug Praynig Hug
Виж целия пост
# 1
Не искам да те разочаровам, но аз съм имала черни дрехи, които щом пускат, си пускат винаги (поне докато не избелеят  Mr. Green). Киснала съм с оцет- не върши работа, просто производителите са пропуснали да сложат стабилизатори за боята. Дано твоят случай не е такъв, продължавай да переш!
Виж целия пост
# 2
Веднага бих го изхвърлила преди да е увредил кожата или не дай Боже интимните ми части. Боите могат да бъдат много опасни. Извади му кройката като толкова ти харесва, купи си качествен плат и си уший същия.
Виж целия пост
# 3
Хвърляй го на боклука, да не си докараш някоя алергия
Виж целия пост
# 4
Веднага бих го изхвърлила преди да е увредил кожата или не дай Боже интимните ми части. Боите могат да бъдат много опасни. Извади му кройката като толкова ти харесва, купи си качествен плат и си уший същия.

 Peace

В никакъв случай не бих носила такава дреха, боите най-често са отровни и водят до сериозни заболявания.

Гледах подобен репортаж за китайските обувки (които се купуват много, защото са евтинки) - боядисват ги с разни бои, които, пропивайки през кожата (особено ако се носят на босо) натравят организма и увреждат бъбреци, черен дроб... ooooh! ooooh! ooooh!.

Евтиното е скъпо - почти без изключения вярвам в тази максима.
Виж целия пост
# 5
И аз бих посъветвала да го изхвърлиш, за да не си дикараш още по- голяма беля на главата  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия