Кое АМ не запича децата ви?

  • 8 021
  • 40
Здравейте !Искам да ви попитам кое АМ не запича бебоците ви,защото аз вече ще се побъркам с този запек.Давах на дъщеря ми която е на 4 месеца Фризо ХА,Фризовом,Милумил и сега Нан 1 и от всяко едно се запича CryСамо от Фризовома се изхождаше но за известно време ,като после и тои спря да и деиства.В момента сме на Нан 1  от няколко дни и пак не виждам разлика .Изаква се единствено на третия ден с Дуфалак-дори и клизми и гимнастика не и помага като акитата и не са твърди или сухи а просто тъмно зелени и гъсти.Решила съм да изчакам още няколко дни да видя как ще и се отрази Нана и ако няма ефект ще го сменям но незнам с кое АМ вече .А междудругото от една седмица я захраних с плодови пюрета именно поради тази цел и пак не ака Shocked
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че трябва да сменяш толкова често млякото  Naughty Педиатърката какво казва по този въпрос? Запозната ли е с честата смяна на млякото?
Виж целия пост
# 2
Аз давам Хумана и Вики не е имала проблеми. Но и аз мисля, че не трянва да сменяш толкова често АМ Naughty
Виж целия пост
# 3
Да, сменяш млеката прекалено често. Дай време на детето си и на стомахчето му да свикне с новото АМ.
Иначе аз смених Фризолак с Аптамил по същите причини, след което сина ми не е имал проблеми със запека.
Виж целия пост
# 4
Аптамил при Криско  Peace
Виж целия пост
# 5
Значи не съм ги сменяла толкова често колкото изглежда.От първия и месец е на Фризо Ха .Давах и го половин месец и я запече и педи ми каза да пробвам с Милумил.Давах и го една седмица и стана още по зле и педи ми каза да се върна към Фризо Ха но в комбинация с Фризовом.Давах и тази комбинация около два месеца и половина почти три и запека се върна и сега от няколко дни и давам Нан1 Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Нан и Фризо запичат повечето деца. Вземи розовата кутия на Хип с пробиотици, ново мляко е и доста хвалено. Опитай.  Peace
Виж целия пост
# 7
Откакто спрях кърменето  Sad давам Лактана Био.Проблеми със запек не сме имали. Peace
Виж целия пост
# 8
Всичко си е до дете. По принцип млеката с пробиотици са добри. Това са розовия ХИПП и Лактана Био. Аз давам ХИПП от раждането и никога не съм имала проблем. Пробвах на два пъти да мина на Лактана, но и двата пъти зверски колики и спазми. Така че гаранция няма. И действително честата смяна не е добра. НАН-а се слави, като едно от най-запичащите млека.  Wink
Виж целия пост
# 9
Да знам че не е много добре честата смяна на млека но имам ли избор не мога да си оставя детето да не се изаква редовно поради тази причина Rolling EyesЗатова пробвам различни варианти.Искам и да попитам понеже сега се разрових из интернет за Нутрилон1 нали и то е с пребиотици както и Милумил2?И дали със наистина млеката в които има пребиотици помагат за изхождането newsm78
Какато да питам и според вас колко време след въвеждането на ново мляко би трябвало да има резултат и съответно сега както виждам че от два дни няма резултат от Нана след колко време трябва да мина например към Хипп или Лактана био?
Виж целия пост
# 10
ние бяхме с НАН и с 3те не съм имала такъв проблем
Виж целия пост
# 11
Нутрилон не е с пробиотици.
Казват, че помагат. При Криско смяната на млеката си даваше резултат веднага - от Гризолак на НАН - веднага още по-свиреп запек. След приема на Аптамил - веднага течно изхождане.  Peace
Виж целия пост
# 12
Ами при нас Лактаната върщи перфектна работа, но както pandora е казала всичко си е до дете. И според мен поне 1 седмица е добре да видиш реакцията. Въпреки, че при нас смяната Аптамил->Лактана поради същия проблем подейства веднага.
Виж целия пост
# 13
Ние бяхме на Нан ХА и се запичаше, започнах да му давам и Фризовом. От него си ходеше нормално. Реших да спра да му давам две различни млека и направо си минахме на Лактана Био. Сега нямаме никакъв проблем  Peace
Виж целия пост
# 14
Моите и двете са били с фризолак.А  ти не виждам причина защо си давала Фризовом,милумил..Х.А..всяко едно от тези млека е все за нещо(повръщане,растройство..).и повечето от тях са гъсти млека,което допълнително запича бебчетата.Можеш да пробваш с Лактана ,тя има бифидус бактерии и има страхотен бифидус ефект при запечени бебета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия