Възможно ли е забременяване....

  • 1 957
  • 48
Извинявам се за глупавия въпрос, но възможно ли е забременяване 3 дни преди датата, в която трябваше да ми дойде цикъла? Правих секс на 19.05. Предния месец ми дойде на 22.04, а този още не ми е дошло. Имам симптоми като за идване, но незнам. А пък още е и рано за тестове плюс това незнам кога ми е овулацията. Дали е възможно да е станало нещо? Според мен не би трябвало ама знам ли? newsm78
Виж целия пост
# 1
Е как ще е рано за тестове  newsm78 имаш около 6 дни закъснение, на мен ми отчете + при 2 дни закъснение.
Кръвния тест е най-сигурен.
Виж целия пост
# 2
 Rolling Eyes  ако е било без предпазни срества ...  Tired  направи си тест и ще разбереш  Peace ние няма как да знаем  Hug
Виж целия пост
# 3
По-принцип всичко е възможно,но по-скоро не,ако всеки месец ти идва на една и съща дата.Само  времето ще покаже.
Стискам палци да станат нещата както искаш ти  Peace
Виж целия пост
# 4
Възможно е  Wink , ако не сте се пазили . А за тестове изобщо не е рано , така, че прави  Peace
Виж целия пост
# 5
Всичко е възможно , направи си тест , най-добре кръвен   bouquet
и дано резултата е този който чакаш
Виж целия пост
# 6
Да наистина не сме се пазили.Смятам утре да си направя тест и да видя какво ще стане. Но интересното ми беше, че по принцип нали овулацията е около 2 седмици след цикъла, а в моя случай оставаха 2,3 дни да ми дойде!
Виж целия пост
# 7
Не е невъзможно, но е малко вероятно  Peace
Виж целия пост
# 8
Според мен е почти невъзможно,но ти си направи тест за твое успокоение!
Виж целия пост
# 9
Всичко е възможно , направи си тест , най-добре кръвен   bouquet
и дано резултата е този който чакаш
и да споделиш за резултата Peace
Виж целия пост
# 10
Според мен е почти невъзможно,но ти си направи тест за твое успокоение!
Peace
Виж целия пост
# 11
Ако цикълът ти е нередовен е възможно,ако е редовен(идва ти на 28-30 дни)  е малка вероятността. Peace
И да споделиш.  Grinning
Виж целия пост
# 12
Възможно е  Wink , ако не сте се пазили . А за тестове изобщо не е рано , така, че прави  Peace
точно така Peace
Виж целия пост
# 13
Всичко е възможно, дано е това което искаш. Peace
Виж целия пост
# 14
Ако цикълът ти е нередовен е възможно,ако е редовен(идва ти на 28-30 дни)  е малка вероятността. Peace

Дано резултатът да е желаният от теб! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия