1-ви юни

  • 8 409
  • 142
 Как смятате да отпразнувате този ден.Ще купувате ли подаръци на децата, избрахте ли ги вече...................?
Виж целия пост
# 1
Сина ми има рожден ден тогава, а щерката и всички деца на тържеството ни винаги получават подаръче Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Разбира се,че ще има подаръци! Gift Какъв празник ще е иначе..?
Още не съм избрала,но има време.
Отпразнуването най-вероятно ще е на центъра-сладкарница,возене на количките...  ura
Виж целия пост
# 3
В Южния парк Peace
Виж целия пост
# 4
Има ли нещо организирано в Южния парк? Ние вероятно ще сме в зоопарка, ако не измисля нещо по-интересно. newsm78
Виж целия пост
# 5
Ще отидем някъде на празник. Обикновено организират в парка и в един детски център.  Ще има и подаръче, и почерпка в сладкарница.  Wink
Виж целия пост
# 6
Ще му купя люлка,не,4е разбира ама нали има празник Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Ще взема някояи грачка, още не съм решила каква.Той най много се радва на топки, но вкъщи вече сме заринати  ooooh! Ще му мисля  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Задължително.
Ще му взема играчка,може би хубав трансформер - кола, ще го заведем на картинг пистата да покара малко детските картинги, и после някъде другаде - където той пожелае.
Виж целия пост
# 9
О, да, ще има подарък, но не един. Сигурно по един от бабите, дядовците и от нас с баща му. Ще ходим и в един забавен детски кът, където ще се налудува на воля. Иначе какъв празник на детето ще бъде тогава...
Виж целия пост
# 10
Разбира се,че ще има подаръци.Голямата щерка даже си го е поръчала преди няколко месеца.но за малката направо не знам какво да измисля.и почерпки ще има и игра на воля.Дано само времето да е с нас.
Виж целия пост
# 11


 Да, подарък избрахме.Аз може да съм в родилния дом тогава.Ще ги изпратя с баща му в Южния парк сигурно.
Виж целия пост
# 12
стествено ,че ще има подарък/който вече е поръчан от малката newsm53/ кукла МАРИПОСА от детското барби-пепепудената фея.  party006и ще я заведеме да поязди кон в конната база преди банкя.умира за коне малката беладжйика. smile3540 baloni cook cookима и заведение там,такаче ще е супер.тя ще си поиграе а ние ще пийнеме по бира. beer
Виж целия пост
# 13
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица
Виж целия пост
# 14
Подарък - не.
Но ще посетим организирано мероприятие, ще се повеселим, почерпим и т.н.

Проучваме дали някъде няма да има изява президента, защото след като синът ми го снима на 3-ти март и на 24-ти май, сега се е вманиачил на тема да го фотографира - него, и "червените войници с перата"  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия