как един столичен детски парти клуб изгони клиентите си...

  • 2 002
  • 6
  Здравейте мили майки.Бих искала да споделя огромното си разочарование от детски парти клуб Барбарони,намиращ се в ж.к.Бели   Брези!И така....Синът ми беше рожденик на 20-ти май,но решихме да отпразнуваме рождения му ден на 24 май в детски парти клуб Барбарони.Избрах този клуб,защото е просторен,а се очакваше да има много гости.Не съм ходила там на рожден ден,но съм водила децата няколко пъти да играят и бях останала с доста добри впечатления...до вчера.Рожденият ден мина много добре,децата играха много и се забавляваха,което,разбира се е най-важното за един такъв празник,но на нас,възрастните доста неща ни правят впечатление,което няма как да е иначе,защото си плащаме,а едно такова удоволствие излиза скъпичко,което е без значение ако всичко е на съответното ниво.На първо място искам да обърна внимание на какичките,които занимаваха децата,(или по-точно ги пазеха),защото те по никакъв начин не ги забавляваха(въпреки,че си платихме допълнително едната какичка да е облечена като палячо,което предполагаше тя,поне да им привлича вниманието с игри и т.н.)Но вместо това те правеха физиономии зад гърба на две деца,които се бяха разплакали и изобщо не си направиха труда да ги успокоят или да извикат родител.Другата ми забележка към детски парти клуб Барбарони е кетъринга.Плащаш 100 лв.за храна,която се води топло мезе,но вместо това получаваш вкочанено от студ,без никакъв вид и вкус нещо си там.Дори и пицата на децата не ставаше за ядене и,естествено си остана непокътната.Но апотеоза на партито беше моментът,в който във 20:25ч.(рожденият ден трябваше да бъде два часа,по предварителна уговорка)най нахално и демонстративно ни обявиха,че трябва да си ходим и ни събраха чиниите с недоядените торти,без дори да попитат дали сме приключили с тях.Тогава вече ми кипна и им казах,че повече аз и гостите няма да стъпнем там.И най-накрая,пет минути след като напуснахме клуба,видяхме как целият персонал си тръгва...ето за какво е било цялото това бързане.                                                                                                                                                                                                                 Може би ще кажете,че съм прекалено взискателна,но аз мисля,че когато си плащаш е нормално да ти се оправдават очакванията,а и не само аз забелязах всичко това!                                                                                                                                                                                                                                               Close                                                                                                                     
Виж целия пост
# 1
А ти не знаеше ли,че в 20:30 заведението затваря?
И знаеш ли,разбирам те чудесно!
Аз бих добавила и още един клуб 'Бъни'!
И аз не стъпвам повече там ама файда йок...има други които ще си изхарчат парите там.
Аз моите лично вече само в 'Патиланци' ще си ги харча.Там децата са хепи и аз доволна.Персонала мил.След като галимацията по празника приключи,аз отпочинала,децата уморени(от игри).Спят като къпани после! Mr. Green
А ти не се ядосвай много,пий една вода и забрави!
Това да ти е проблема! Wink
Виж целия пост
# 2
Ей за това сме на това дередже и така и ще си останем. Всеки гледа да даде колкото се може по-малко от себе си. Нещо като "мижи да те лажим" или "аз те лъжа, че ти плащам, ти ме лъжеш, че работиш"....  Типична Българщина.
Виж целия пост
# 3
Нормално. Плащат им на работно време,
а не на брой изядени парчета от торта.
...в случая персонала не е виновен,
въпреки, че той е на мушката ти. Wink
Виж целия пост
# 4
Не разбрах 100 лева общо ли си дала за  храна на всички гости или...? newsm78
Виж целия пост
# 5
А ти не знаеше ли,че в 20:30 заведението затваря?
И знаеш ли,разбирам те чудесно!
Аз бих добавила и още един клуб 'Бъни'!
И аз не стъпвам повече там ама файда йок...има други които ще си изхарчат парите там.
Аз моите лично вече само в 'Патиланци' ще си ги харча.Там децата са хепи и аз доволна.Персонала мил.След като галимацията по празника приключи,аз отпочинала,децата уморени(от игри).Спят като къпани после! Mr. Green
А ти не се ядосвай много,пий една вода и забрави!
Това да ти е проблема! Wink
                                                                                                                                                                                                      Знаех кога свършва рождения ден,но неможе да гониш хората по този начин,ние не сме войници,та за две минути да съберем подаръци,деца и т.н.Можеха да ни предупредят любезно, и тогава сигурно щях да си затворя очите за другите неща.
Виж целия пост
# 6
 Има си цяла тема ...по темата ooooh!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283976.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия