Лятото дойде, кой - къде ще е на море?!

  • 8 582
  • 76
Миналото лято доста семейства бяха почти по едно и също време на Черноморец,тази година замисляме с ивка 10 да ходим от 21 юли,поне за мене е сигурно ....на бунгалата! Вече е време и за ангажиране на местата ,защото времето се затопли и ...замириса на море....хубаво е да сме по-вече по едно и също време или поне да се застъпим в смените за да се видим Hug
Други пак ще ходят ли на Черноморец и кога?
Виж целия пост
# 1
Миналото лято доста семейства бяха почти по едно и също време на Черноморец,тази година замисляме с ивка 10 да ходим от 21 юли,поне за мене е сигурно ....на бунгалата! Вече е време и за ангажиране на местата ,защото времето се затопли и ...замириса на море....хубаво е да сме по-вече по едно и също време или поне да се застъпим в смените за да се видим Hug
Други пак ще ходят ли на Черноморец и кога?
На мен миналата година лично,много ми хареса на Черноморец.Бих отишла тази година отново там.Довечера ще поговоря със мъж ми да видим какво ще измъдрим заедно и ще пиша допълнително.

Олеееееееееееееееееееееее и замириса на море. Mr. Green  sport027  grinning039
Виж целия пост
# 2
Тази година няма да ходим планирано на море - мъжът ми не може да каже кога ще  е свободен, затова решихме, като се освободи и тръгваме. Няма да може да запазим места от рано, но се надявам, че все ще намерим къде да спим.  Ще следя , обаче, кой къде е  и като тръгнем, непременно ще се обадим на всеки, който е в района. И на нас миналата година ни хареса на Черноморец.
Виж целия пост
# 3
Ако всичко с делото приключи добре (Praynig) мисля да заведа Марина при нашите в Бургас в началото на юли за около две седмици. Няма да сме с кола, затова ако има по това време някой морски около или в Бургас и има желание да ни види  веднага давам телефона на лични
Виж целия пост
# 4
Който ще ходи на северното черноморие, давам телефон на лични!И се разсърдвам, ако не ми се обади!
Виж целия пост
# 5
Средата на юли сме на Стрелча. А иначе на море в почивните дни - на половин час път ни е.
Виж целия пост
# 6
Аз за Гърция си правя планове, но ще видим как ще се развият нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ние не сме сигурни кога, но за сметка на това знаем винаги къде.
в едно странджанско село на 35 километра от царево. обикновено щъкаме навсякъде, поне до бургас, и то често.
имаме да посещаваме поне десетина приятели във варна, така че, като се запомъкнем натам, ще искам координати.
Виж целия пост
# 8
Харесвам Черноморец, през 2000 г. държах кръчма там през лятото и създадох доста познанства. Мога да направя резервации в хубави хотелчета по всяко време и ми е като резервен вариант, защото децата вече не искат там, скучно им е. Преди това беше главното преимущество на селото, че е малко и спокойно и нямах притеснения за тях, но вече порастнаха и не ги свърта на такова спокойно местенце.
Виж целия пост
# 9
Черноморец много ни хареса миналата година, само плажа ни беше леко тесничък в ханша. А най-вече ни хареса компанията.
Но тази година получихме страхотна оферта за най-северната част и се престраших да се пробвам.
Така че от средата на юли очаквайте двоен земетръс северно от Варна.
Виж целия пост
# 10
В Черноморец на централния плаж е отврат, защото е малък и пренаселен, но има един закътан залив, непопулярен, който го знаят местните и постоянните летовници. Викат му Червенка, има и дървета, страхотно е, съвсем наблизо с кола обаче.
Севера го намразих от малка, първо заради нашите, които ходеха само на Златните и никога не ме взимаха.Второ аз всяко лято ходех с Детския радиохор на лагер в Кранево и винаги беше пълно с водорасли, а по улиците с размазани змии.Затова от както ходя сама съм фен на южното черноморие
Виж целия пост
# 11
Мери, не знам откога са ти спомените, но Червенка отдавна не е закътано местенце, а луксозна вилна зона с доста скъпарски вили и къщи. Sad Доста от тях са направили такива заграждения, че достъпът до морето минава едва ли не през техните имоти. А бяха времена, когато това бе едно райско кътче с почти недокосната природа Rolling Eyes

 П.П. А иначе, който смята да идва към южното Черноморие да ми прати по едно ЛС с местоположение, време на престой и координати. Макар миналата година да не успях да се видя с всички по ред причини, надявам се тази да нямам подобни проблеми и да се запозная с вас на живо. А с тези, с които се познаваме вече - ще се радвам да се видим отново!
Виж целия пост
# 12
Tanya,
сигурно е така Отдавна не съм ходила, може би 5 г ще станат, през които съм минавала за кратко през селото, но не и до ЧервенкаЖалко, толкова красиво и спокойно е там Само мога да завиждам тайничко на спестилите от сутрешната си баничка и свили гнезденце на това райско място
Виж целия пост
# 13
Мили мами ,моля ви дайте отзиви за плажа на Фичоза -става ли за малки деца,има ли прилични капанчета за хапване и каквото се сетите.Ние ще сме там от 12 юли. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
силно се надявам и нан нас да ни замирише на море през август,ако аз съм отпуска и съпруга ми,че ни чакат и велики дела края на август и началото на септември-първокласник и т.н. със стая и всичките такъми за 1 клас.Живи и здрави дано успея с някой някъде да се засечем,но по вероятно ще към северното черноморие-Варна.
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия