Имам идея

  • 1 548
  • 42
Това е идея по-скоро към модераторите. Да се отвори нова тема от рода на "имената на нашите деца", защото очевидно твърде много теми има свързани с такъв избор
Виж целия пост
# 1
Подкрепям Peace Peace с две ръце Peace
Виж целия пост
# 2
Аз имам спомен, че съм срещала подобна тема... newsm78
Виж целия пост
# 3
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.
Виж целия пост
# 4
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.

Peace Аз също мисля така.
Виж целия пост
# 5
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.
може като подфорум да се направи Peace
Виж целия пост
# 6
Това е идея по-скоро към модераторите. Да се отвори нова тема от рода на "имената на нашите деца", защото очевидно твърде много теми има свързани с такъв избор
При такъв наплив от теми за имена, модераторите сигурно са мислили по въпроса....
В една тема няма как да си пускат анкетите запитващите.  Ако предложението ти е отправено към модераторите, по - добре го публикувай в подфорум Правила, условия..... http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0
Виж целия пост
# 7
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.
може като подфорум да се направи Peace
[/quote

Подкрепям такава идея с две ръце. И без това всеки ден има по няколко отворени теми за име.
Виж целия пост
# 8
Да се направи подфорум, където да се обсъждат имената.
Виж целия пост
# 9
Аз имам спомен, че съм срещала подобна тема... newsm78

Даже съм писала в нея  Peace
Виж целия пост
# 10
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.
Да... Peace
Иначе нямам нищо против.

Виж целия пост
# 11
Да се направи подфорум, където да се обсъждат имената.
Гласувам с две ръце /и с крака Mr. Green/ за идеята  Peace
Виж целия пост
# 12


   Цял подфорум само заради теми за имена StopПо тази логика трябва да искаме и подфоруми за гърнето и забелването на пишките.

   Като не ви харесва нещо, подминавайте го!
Виж целия пост
# 13
Цял подфорум само заради теми за имена Stop
newsm10

Биляна, очакваме скоро да смениш лентичката  Wink!
Виж целия пост
# 14
Е какво като хората си пускат теми за имената на децата им? Пречи ли ви нещо?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия