кървене

  • 1 393
  • 30
момичета кажете колко време трае кървенето след раждане и кога настъпва следващия цикъл  newsm78
Виж целия пост
# 1
При мен лохиите бяха около 40 дни  Rolling Eyes.. Цикълът - 10 дена след това. После имах пауза от 45 дни и след това започна лека полека да се регулира
Виж целия пост
# 2
При мен лохиите продължиха около 40 дни. След това нямах цикъл до края на осмия месец. Тогава ми беше първия редовен цикъл и нямаше никаква разлика от преди.  Peace
Виж целия пост
# 3
И при мен около 40 дни. След това ми доиде след около седмица. Peace
Виж целия пост
# 4
При всеки е различно.Имам позната, която кървеше само две седмици.При мен продължи 42 дни.Цикълът ми дойде около седмица, след като спряха лохиите.
Виж целия пост
# 5
Различно е при всяка жена. Лохиите ми бяхя 30-тина дни, а цикъл още нямам  Simple Smile.
Виж целия пост
# 6
при мене лохиите бяха около 25 дена, а цикъла ми дойде на около 65 ден след раждането
Виж целия пост
# 7
При мен лохиите бяха 2 месеца, а цикълът ми дойде около 8 месеца след раждането. Три месеца след раждането също имах някакво кървене, подобно на цикъл.
Виж целия пост
# 8
Много е индивидуално и си зависи от организъм, от това дали и колко дълго (ще) кърмиш и пр.
Виж целия пост
# 9
Около 40-45 дни след раждане бяха лохиите, а цикълът ми дойде след около 8 месеца.
Виж целия пост
# 10
 newsm78Лохиите ми бяха близо 2 месеца, а цикъла ми дойде, като спрях да кърмя точно един месец след това.
Виж целия пост
# 11
Лохиите ми бяха 25 дни, а първия цикъл в деня, в който Марти направи 3 месеца!
Виж целия пост
# 12
Лохиите ми бяха 50 дни,а цикъла ми дойде на 4 месец от раждането.
Виж целия пост
# 13
При мен лохиите бяха 2 месеца  Crazy стори ми се цяла вечност, а цикъла ми дойде на 5 м след раждането  Wink
Виж целия пост
# 14
Лохиите бяха около 20 дни, след първото раждане менструацията ми дойде на 40 ден, след второто - на 35. Кърмила съм първото дете до 8 месечна възраст, малката също все още кърмя на поискване. Имам съвсем редовен цикъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия