Май глътна конец!!!

  • 2 264
  • 7
Вчера на моята щерка и вързах червен конец със синьо мънисто   против уроки,и днес с ужас установявам,че го няма на ръката и!Цялата я съблякох,мънистото го намерих слава Богу,то ме притесняваше повече.Но от конеца няма и следа!Прерових и леглото и всичко наоколо-НЯМА ГО!Тя постоянно си смуче ръцете,та дали и него не е глътнала...... ooooh!Чудя се дали ще го изака newsm78
Виж целия пост
# 1
Ще го изака, няма къде да отиде, все пак е един конец  Laughing  Wink.
Спокойно, следи памперсите за подаръци.
Виж целия пост
# 2
Спокойно, мила Grinning!
Та това е просто един конец, ще го изака Embarassed...
Ако знаеш тепърва колко работи ще се пробват да изядат #Crazy #Crazy,направо не е за вярване...
П.П. Вчера ние си хапнахме почти половин сапун Shocked  Sick, добре, че успях да го извадя от устата - не си го даваше Laughing
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай!
Моето съкровище какви ли не "вкусотийки" е гълтала! Батериите преди два месеца бяха най-ужасяващото нещо! Но преди това е "хапвала" ластик за коса (от тия, памучните) - наложи се да й го дърпам от дупето  Embarassed, не можеше да го изака; хартийки е яла - всичко излиза!
Търси в памперсите "подарък"!
Виж целия пост
# 4
Както са казали мамите - чакай подарък - изненада в пампата  Mr. Green
Ние сме гълтали картонено капаче на кутийка - излезе цяло от другия край  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Едва ли го е глътнала, ама и да е, не се притеснявай, ще го иzака  Wink
Виж целия пост
# 6
Аз затова конци не съм връзвала  Naughty добре, че си намерила манистото и дано скоро се появи и конеца Praynig
Виж целия пост
# 7
След като чаках цял ден да го изака и резултат нямаше никакъв, обърнах дюшечето -и представете си,моля ви се,конеца беше в долния  край на дюшека отдолу!!!!!!!!!Как е попаднал там не мога да си обясня newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Сама  да го е набутала там-ама много е малка,аз не съм,мъжа ми не е ,той по цял ден е на работа,гости не сме имали ThinkingМного странна работа #CrazyСигурно си имаме полтъргайст LaughingКакто и да е важното е, че не го е глътнала-бях се притеснила да не я запече.Сега си спи блажено момата,а майка и се чудииии newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия