Кое АМ е вкусно?

  • 1 022
  • 13
Дъщеря ми не трябва да пие прясно мляко все още, а кисело не харесва кой знае колко. Давам й пълноценно мляко на Нестле-Беба 3, но изпива не повече от 50мл. Има ли адаптирани млека, които са с по-хубав вкус и децата ги харесват?
Не съм много запозната, защото доскоро беше на кърма и не ми се е налагало да й предлагам чисто АМ.
Виж целия пост
# 1
Общо взето са еднаква гадост  Laughing
За Милумил казват, че е вкусно, но то Беба е като него, та щом Беба не харесва, предполагам, че и Милумил-а няма да иска.
Виж целия пост
# 2
А бях виждала някакво с вкус на банан, май беше на Хумана. Те дали не са по-приятни на вкус  Thinking
Виж целия пост
# 3
Това не са ли каши?  Thinking
Синът ми на 8 месеца отказа АМ, тогава пробвах разни варианти и се оказа, че страшно му допаднаха течните каши - има зърнени, плодови, ванилени... на Данон и на Нестле има, ако искаш, пробвай с тях, синът ми пиеше бисквитените и ванилените на Данон основно; пак са си АМ, но вкусни   Simple Smile

Виж целия пост
# 4
За такива въобще не съм се сещала. Аз мислех, че са пак адаптирани млека. Ще пробвам с тях. Благодаря много Hug
Виж целия пост
# 5
Да, адаптирани млека са. Има за над 4 месеца без глутен, и за над 6 с глутен. Те са около 90 процента адаптирано мляко, останалото е плод или бисквити, или сереали, зависи от модела. Пробвай, дано ги хареса  Hug
Виж целия пост
# 6
Фризо 3.
Аз обаче го спрях, защото беше много сладък и смърдеше на ванилия, минахме на Нестле.
Виж целия пост
# 7

Е, смрад и ванилия са леко несъвместими понятия  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Милумил и Аптамил! Peace
Виж целия пост
# 9

Това си е съвсем нормално АМ, ни най-малко не е вкусно  Grinning
Виж целия пост
# 10
Опитай просто с друго АМ. Вкусно е относително понятие нали знаеш. Нещо което ми харесва на мен и ми е вкусно не означава, че ще хареса и на теб примерно. А и усещането за вкус на възрастните не е определящо за бебетата. Така, че просто опитай с някое друго АМ. Това, че Милумил или  Аптамил са по-вкусни за едно бебе не означава, че ще са вкусни за твоето или моето. Аз ползвам НАН, но според мен Фризомел е по-вкусно. Но пък бебето ми харесва и двете. А и след като до сега е кърмена, нормално е АМ да не и е толкова вкусно. Може да пробваш да сложиш в АМ лъжичка каша за вкус или лъжичка плодово пюре. Успех!
Виж целия пост
# 11
Наистина вкусно е относително понятие,но все пак според мен и ако трябва да сравнявам млеката по "вкус" Розовия Хип най-се доближава до представите ми за "вкусно"  Rolling Eyes Мирише ми на обикновено сухо мляко,докато например аптамила,и нана ми мирешеха на кисело зеле  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Вярно е, че вкусно е относително понятие, но все пак кашите например са вкусни и за възрастни, а моята госпожица вече не е бебе. Пробвала съм и с мляко на Хумана и Аптамил, но ги изхвърлих. Ще пробвам и идеята с кашата, ако не намеря течна   bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз започнах с Милумил (жълтата кутия), педито ми каза, че то е най-вкусно, но е по-калорично и по принцип се дава на по-злоядите деца. Оттогава до сега давам Аптамил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия