кога ви се появиха контракции

  • 2 400
  • 48
здравейте на всички бъдещи и настоящи мами, не знам дали я има тази тема, защото аз не я намерих никъде Embarassed.искам да попитам кога ви се появиха контракции,  защото на мен ми се появиха някъде в 4 месец  и продължават и до сега, въпреки че ми изписаха да пия магнерот  дали е нормално, защото моята лекарка казва че това са подготвителни контракции и нормално било но чак във 7 месец трябва ли да се притеснявам от тях. благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
При първата ми бременност имах контракции от 4-5 месец, при втората - от 6 г.с. И в двата случая, независимо от системи, инжекции, хапчета в големи дози - контракциите спряха след раждането  Mr. Green . Въпреки всичко лекарствата закрепиха положението и износих и двете си деца до средата на 9 месец.
Виж целия пост
# 2


 Нормално или не, дала ти е какво да пиеш за да изчезнат.При всеки е индивидуално.С първата бременност ми се появиха за няколко дни в 6-и месец и след това 2 нощи преди да родя.С тази бременност чак започвам да се притеснявам, че не съм усетила нито една контракция.Тъй, че поводи за притеснение винаги можем да си намираме.

 Почивай повече и всичко ще е о.к.
Виж целия пост
# 3
В 5 месец се появиха контракции,изписаха ми Магнерот и Но-шпа,които пих до началото на 9 месец.Въпреки това контракциите не спряха.Лежах си по цял ден от 7 месец,за да износя бебето до термина.Пий си Магнерота и почивай повече. Hug
Виж целия пост
# 4
Към 5-я м някъде.
Виж целия пост
# 5
През първата бременност се появиха чак към осми месец. През втората около 4-ти месец. Пих Магнерич и го спрях в 9-ти месец.
Виж целия пост
# 6
И при мен контракциите са от 4 месец и много ме притесняват. И аз редовно пия магнерот, но няма никакъв ефект от него, поне при мен. Даже като легна имам чувството, че се учестяват. Но вярвам, че ще издържа до края! Успех!
Виж целия пост
# 7
благодаря навсички включили се е ясно вече ще продалжавам да си лежа и почива пък дано всичко да се нареди
Виж целия пост
# 8
в началото на 6-ти месец
Виж целия пост
# 9
Някъде в началото на 6-ия месец се появиха т.нар. подготвителни контракции.
Също пиех магнерот.
Виж целия пост
# 10
в началото на 6-ти месец

и аз така, но мойте бяха от предстоящо пътуване-стрес. и не забравяйте че има разлика между контракция, която боли ниско долу и стяга целия корем, който сстава твърд, и спазъм, който просто е рязко стягане на мускулите без болка.
Виж целия пост
# 11
Към шестия месец започнах да получавам втръдяване на корема, но това не ми попречи да пренося (поне по лекарски изчисления). Crazy
Виж целия пост
# 12
5 месец.Чувствах стягане на корема ниско долу.Предписаха ми Гино Певарил  Peace
Леко бременеене! Hug Hug

Контракции се пише с две букви и  Peace
Виж целия пост
# 13
Около 7-ия месец усетих стягане в корема.Не съм пила нищо/не се наложи/.Леко раждане ти желая! Peace
Виж целия пост
# 14
Към 6ти месец прокървих, от тогава до края бях на магнерот.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия