Вежди - София

  • 929
  • 11
Препоръчайте ми салон в София (центъра по възможност), където да оформят хубаво вежди!
Знам, че го правят във всеки козметичен салон, но умирам от страх да не ми ги направят много тънки. Sick
Искам само да ми ги оформят...мислех си за Ив Роше, някой ходил ли е? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз от много време ходя там и съм страшно доволна. Peace
Виж целия пост
# 2
На Витошка при Лиана или в Надежда в салон ,,Мея,,....
Виж целия пост
# 3
В Дружба 1, бл. 33 при Ели и Теди.
Виж целия пост
# 4
Аз от много време ходя там и съм страшно доволна. Peace
Мелиса , ще ми дадеш ли някакви координати на салона/може и на лични/. Ще ги пробвам и аз. Отдавна търся добра козметичка , на която да се доверя за веждите си Tired.
Виж целия пост
# 5
На Витошка при Лиана или в Надежда в салон ,,Мея,,....
Може ли малко по-вече инфо за този в НАдежда, че точно в района си търся и аз.
В смисъл къде се намира Hug
Виж целия пост
# 6
Аз ходя при Роси в "Чармо" - редута.
Изключително съм доволна, само ги оформя и не ги изтънява- тоест  аз имах същите страхове, но сега вече съм ОК
Виж целия пост
# 7
Аз от много време ходя там и съм страшно доволна. Peace
Мелиса , ще ми дадеш ли някакви координати на салона/може и на лични/. Ще ги пробвам и аз. Отдавна търся добра козметичка , на която да се доверя за веждите си Tired.

Мисля, че телефонът им беше 986 31 64.
Виж целия пост
# 8
И аз имам същия проблем. Вече от доста време не попадам на  козметичка и като резултат си ходя с различни вежди. Ама ще ги разваля окончателно, ако не си намеря бързо.
Виж целия пост
# 9
Аз от много време ходя там и съм страшно доволна. Peace
Мелиса , ще ми дадеш ли някакви координати на салона/може и на лични/. Ще ги пробвам и аз. Отдавна търся добра козметичка , на която да се доверя за веждите си Tired.

Мисля, че телефонът им беше 986 31 64.
Serendipity,благодаря!Запазих си час-после ще пиша отзиви !
Виж целия пост
# 10
Serendipity,благодаря!Запазих си час-после ще пиша отзиви !

Ще чакам! Praynig

Аз ходя при Роси в "Чармо" - редута.
Изключително съм доволна, само ги оформя и не ги изтънява- тоест  аз имах същите страхове, но сега вече съм ОК

Къде се намира по-точно, как се стига от центъра? Blush
Виж целия пост
# 11
Трудно е да го обясня, аз ходя с кола по стръмната улицата, която е от Плиска към зала фестивална и стадион академик. там върви и някакъв автобус, обаче кой номер .... Embarassed
караш все по нея и стигаш едно т-образно кръстовище (ресторант 3 се намира точно там)и завиваш на ляво , караш още 100 метра и е там. от лявата ти страна.
имат и сайт, ако така ти е по-лесно
www.saloncharmo.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия