кой мисли да участва в конкурса на космополитен-усмихната, успешна, удивителна?

  • 1 079
  • 13
Мами, знаете ли за този конкурс? много се чудя дали да участвам - ако четете чат-пат Космополитен, ще го знаете, те от няколко месеца пишат за него. До скоро това списание ме комплексираше и не го четях- вътре все младички, красиви момичета, статиите са все за бурен секс и любовни подробности, а аз - дебела мама без особено редовен полов живот/ синът ми е на 1,5 г. и е номер 2 /. Но сега постепено влизам във форма и отново се харесвам, а и имам интересна работа, в която съм добра / но не искам да говоря за нея сега /. Та мисля, че имам шанс... В същност, много от нас имат шанс - все пак, дори само да отгледаш 2 деца си е успех и повод да си горда, че се справяш, нали така? Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
що си не гледаш живота, а се занимаваш с глупости?  newsm78 newsm78 трябва ли някой да ти обяснява как са постигнати чудесните снимки и колко са измислени любовните истории?  Naughty и ти си била на 15, и ти имаш нещичко пикантно в автобиографията си, убедена съм!  Mr. Green горе главата и прави добре, това, в което си добра - така ще си най-удовлитворена от себе си, а не като участваш в измислени и безсмислени конкурси!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

не се заяждам!
Виж целия пост
# 2
За какво става въпрос?
Виж целия пост
# 3
Участвай!  Party
Аз участвах миналата година и съм една от номинираните накрая.  Купувала съм си  "Космополитън" в чужбина и бях много доволна, когато започнаха да го издават и у нас. Вече не го чета, защото съм одъртяла и помъдряла и нямам нужда от съветите там. Но миналата година си купих първите броеве и какво ми щукна, взех, че участвах в конкурса. Това е много нетипично за мен, да си кажа.  Crossing Arms Но не съжалявам нито за миг. Много се "заредих" от срещата с ентусиазирани, работливи и амбициозни момичета. Срещата на финалистките беше страхотна, всичко беше чудесно организирано, беше много мило! Спечели момичето, което и аз бих избрала.  За разлика от други всякакви конкурси, нямаше никакви нагласии.  Много съм доволна, че участвах. Единственото, което помрачи купона, бяха снимките за списанието. Това момче, което ни снима, трябва да си смени професията. Такива хубави момичета, а на снимките не можах да ги позная. Аз, иначе една фотогенична булка, там на нищо не приличах - и родния ми мъж не ме позна (за щастие). Карай, де.
Миналата година аз бях единствената мама, да се надяваме, че тази година ще ни отсрамят повече усмихнати, успешни, удивителни мами! Стискам ти палци!
П.П. Няма да се разхождаш по бански, така че да не ти пука. И аз бях три кила все още над моите си.  Whistling
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти, умнице, аз точно затова се двоумя - не съм свикнала да съм на показ и да съм в центъра на вниманието, работата ми е задкулисна и не знам как ще позирам за снимка:(, пък и съм малко старичка - на 32, като гледам другите са все под 30. Но точно затова пък, си рекох - що не се пробвам? Ако ме класират, ще си докажа, че съм успешна. Не че не го знам, но друго е да те признаят другите. Печелила съм друг конкурс, но професионално, и знам какъв е кефа. Освен това, съм много готина и ведра личност ( доста трудно ми е да говоря така за себе си, но се насилвам, нали ще пиша писмо за участието). Не се вземам на сериозно и много често се самоиронизирам и ще ми е от полза да си кажа някоя добра дума за себе си. Ще ми кажеш ли в писмото на какво наблегна? На разказ за себе си или по-скоро на това, какво чувстваш? Ако имаш време, любопитно ми е какво и дълго ли те разпитват, като те номинират. Трябва ли да си фешън мадама? Защото аз далеч не съм - харесвам удобните обувки, ризки и хипи-герданчета, като цяло съм женствена, но стилът ми е спортно-елегантен, дали ще се приеме добре туй нещо? Не че е важно на този етап, ама, като те питам, да питам всичко.  Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 5
Хе, хе, това, което пишеш за себе си, все едно аз съм го писала за мен.  Grinning И моята работа е задкулисна (по точно - задкамерна), и аз съм на 32 (таз година на 33), мразя да съм на показ и пр.  Хубаво е писмото ти да е като теб - ведро!  Hug Аз разказах как протича един мой ден, това, което ме амбицира и радва, защо си мисля, че съм УУУ. Част от това, разбира се, е моят син. Писах за нещата, които съм постигнала и с които се гордея.  Желая ти успех - за мен победата бе, че сама се навих да участвам.  bowuu Това си беше един личен подарък от мен за мен, заради досегашните ми усилия и труд. 
Ако имаш още въпроси, с радост ще ти отговоря. Заминавам за една седмица и май няма да имам и секунда време за влизане в нета, но когато се върна, съм на линия! Стискам ти всичките си налични палци!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Как се участва?Дайте ми линк:)
Виж целия пост
# 7
Biby i Gаладриел, купете си един брой Космополитен и там има цяла страница за конкурса, освен това, представят по 2 номинирани момичета вече. Иначе, съм пробвала да им вляза в сайта за повече инфо, ама нищо няма.
Виж целия пост
# 8
Това е единственото списание, което купувам и чета с удоволствие. За конкурса- не ми трябва да участвам............ Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Това е единственото списание, което купувам и чета с удоволствие. За конкурса- не ми трябва да участвам............ Mr. Green

е това все едно аз съм го писала Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
..... пък и съм малко старичка - на 32, като гледам другите са все под 30. .... 
Хайде сега, ще се обижда ме ли? Naughty
Виж целия пост
# 11
Как се участва?Дайте ми линк:)

КАК ДА УЧАСТВАШ
[/b]
Напиши в рамките на две страници защо смяташ, че си Усмихната Успешна Удивителна и изпрати писмото си до 20 август. Какво си постигнала до този момент в живота си и кои са нещата, с които най-много се гордееш? Кажи каква е мечтата, която космополитан може да сбъдне. Тя също ще има тежест при определянето на финалистките и крайната победителка. Ще стимулират мечтите, които са градивни. Разбирасе, няма нищо лошо в това да си мечтаешза екскурзия до всички екзотични кътчета на земята или пък за собствена яхта, но тяхното желание е да помогнат, по начин, който ще даде тласък в живота ти- т.е в областа на образованието, кариерата и личния успех.

адрес:
София 1113
ул.Александър Жендов 6
ет.6
тел: 02/970 6868
Виж целия пост
# 12
Благодаря
semiramida  bouquet
Още нещо имам да питам.Не може ли писмото да бъде пратено по нета?И трябва ли да приложа снимка?Каква да е,има ли изисквания? Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря
semiramida  bouquet
Още нещо имам да питам.Не може ли писмото да бъде пратено по нета?И трябва ли да приложа снимка?Каква да е,има ли изисквания? Peace


Здравей GALADRIEL!
e-mail на списанието е cosmopolitan@bliasak.com
Относно снимката -незнам, но си мисля че няма да е зле ако приложиш някоя.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия