Булка с тежък или лек грим ?

  • 3 950
  • 50
женя се след 4 дни и ме вълнува жестоко с какъв грим да съм лек или тежък . Този който ми направиха пробно е мн лек изглеждам мн естествено и се харесвам въпроса е че 70% от хората които питах след това казаха че не си личало да съм гримирана . затова ви питам вие с какъв грим бяхте ???
Виж целия пост
# 1
Според мен една булка трябва да е с лек грим или нещо средно, но не и тежък. Трябва да изглежда естествено.

P.S. Оправи си заглавието
Виж целия пост
# 2
Аз бях с лек и много нежен грим. Смятам, че е по-подходящ за булка.

Имаш доста правописни грешки.  Wink
Виж целия пост
# 3
Важно е ти как се харесваш,а не какво мислят хората.По принцип булчинския грим е по-нежен и лек.Но аз пък бях със сравнително тежък грим.
Виж целия пост
# 4
въпроса е 4е 70% от хората които питах след това казаха 4е не си ли4ало да съм гримирана .
А защо трябва да си личи, че си гримирана?

Важно е ти да се харесваш, а не останалите да те харесат. Тяхното мнение би следвало да е най-маловажно за теб, ако имаш свое собствено.

Виж целия пост
# 5
Определено лек!
Виж целия пост
# 6
Какво значение има при гримирането дали си булка? В смисъл че по правило гримът е дневен или нощен. Ако сватбата ти е вечерна и ти си само с туш за мигли не мисля че е подходящо. Прецени какво ти отива, но акцентът трябва да е върху само една част от лицето, усмивка или очите например. Другото е кич!
Виж целия пост
# 7
Абсолютно съм съгласна с doro_p , ако сватбата е дневна - лек грим, а ако е вечерна можеш да си позволиш и малко по-вечерен и тежък грим.
Желая ти хубава сватба и щастлив семеен живот.  newsm10
Виж целия пост
# 8
В това топло време, само тежък грим ти липсва. Лек е по-добре, още повече, че си се харесала така.
Виж целия пост
# 9
И аз смятам, че лекият грим е за предпочитане. Бялата рокля символизира младост, свежест и един тежък грим би стоял нелепо и пошло.
Виж целия пост
# 10
И аз смятам, че лекият грим е за предпочитане. Бялата рокля символизира младост, свежест и един тежък грим би стоял нелепо и пошло.
Нещо повече- бялата рокля символизира непорочност.
Виж целия пост
# 11
Лек и нежен Peace
Виж целия пост
# 12
Ако сватбата е през деня, някакси не върви опушен грим, тежки и тъмни сенки - избери нещо по-перлено и блестящо - бели, розови сенки, светло лилаво също. Но ако е нощна сватба, можеш да си позволиш и нещо по-силно - най-важното е просто да ти отива и да сияеш  Flutter




Виж целия пост
# 13
Много зависи от това до каква степен гримьора/ката е специалист. Гримът трябва да бъде хем такъв, че на снимките да изглеждаш добре, хем иначе да не си наплескана с тонове грим.
Виж целия пост
# 14
  bouquet мерси за отговорите май ще си остане светлия  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия