Ла Пастария

  • 6 430
  • 16
Момичета, имате ли идея как се приготвя салатата "Цезар" от Ла Пастария" и невероятните хрупкави тиквички пак оттам? Изобщо ако знаете рецепти оттам, моля, споделете  Praynig Praynig Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз знам една салата която се казва 'Цезар' но незнам ти нея ли търсиш
маруля,бекон(на кубчета),мекото на хляб нарязано  на кубчета,кашкавал,сок от лимон,ароматизирано олио с чесън (слагаш 6 с.л олио и една скилидка чесън да престоят),сол. Смесвам ароматизираното олио ,лимоновия сок ,солта и кашкавала настърган или на кубчета също нарязан.В тиган се слага малко зехтин и кубчетата хляб и се запържват леко да станат хрупкави по същия начин и бекона,нарязваме марулята на по едро добавяме крокантните кубчета хляб,бекона и салсата с кашкавала и това е  Peace
Виж целия пост
# 2
Сърдечно благодаря, не търся тази салата, но обезателно ще я пробвам, защото звучи невероятно  Heart Eyes  bouquet
Онази, която търся съдържа маруля, пармезан на люспи, аншоа и един сос, който е всъщност 90% от магията, ама не мога да го разгадая савсем-има зехтин, балсамико и някакво сирене, ама какво ли  Thinking
Виж целия пост
# 3
може ли да е нещо подобно на този дрейсинг  майонеза,
 лимонов сок,
чесън на много ситно нарязан,
сол,
пармезан на люспи,
черен пипер (по желание) ,
ако ти се види много гъсто сложи някоя лъжичка прясно мляко
 
смесваш всичко и слагаш в тази рецепта за салатата която ти писах по горе без ароматизираното олио  Peace  пробвай може да ти допадне  Hug
Виж целия пост
# 4
LEI,би ли споделила впечатленията си от този ресторант,защото мислим да го посетим скоро.Заслужава ли си,как е кухнята?Има ли градина!Благодаря!
Виж целия пост
# 5
LEI,би ли споделила впечатленията си от този ресторант,защото мислим да го посетим скоро.Заслужава ли си,как е кухнята?Има ли градина!Благодаря!
Това е любимият ни ресторант, опитвала съм почти всичко  Heart Eyes Кухнята е превъзходна, направо невероятна! Обслужването е на ниво, обстановката е страшно уютна, ще останете очаровани  Flutter
Любими неща:
-равиоли;
-салати "Панзанела" и "Цезар";
-миди по Тоскански;
-хрупкави тиквички;
-едно свинско с бял сос, ама забравих как се казваше  Embarassed;
-един патладжан като бюрек;
-прошуто крудо;
-крем "Брюле";
-Тирамису

Има 2 ресторанта-единият е в Пикадили Парк, той има външна част;другият е в центъра в пресечка на Мария Луиза. Направете си задължително резервация, особено ако ще ходите в пиков час   bouquet
Виж целия пост
# 6
Гледам, че живеете в София, а обяснението на Варна отговаря? Някакво съвпадение ли се получава или наистина за Варна става дума?
Ако е Варна, освен Пикадили парк, другия в пресечка на Мария Луиза е на ул. Драгоман, нагоре от Мария Луиза.
Виж целия пост
# 7
За Варна говоря  Grinning Аз съм варненка, живея в София от 2 месеца, защото ми се налага  Confused Но чух за Ла Пастария в София, истина ли е, защото наистина съм пристрастена  Crazy
Виж целия пост
# 8
и аз разбрах,че има в софия. аз също се запалих във варна.невероятно беше всичко,което пробвах. ресторанта май се намира на черни връх, до японския(този район де).следващата седмица сме поканили приятели да ходим там Simple Smileмммм
Виж целия пост
# 9
...Но чух за Ла Пастария в София, истина ли е, защото наистина съм пристрастена  Crazy
Заинтригува ме.
Виж какво намерих. http://www.lapastaria.net/restaurant.php
Дали е това?

А адреса в София е съвсем близо до работата ми.  Crazy
Ще се посети обезателно...
Дали някой може да ми каже някакви цени?
В сайта няма посочени.
Виж целия пост
# 10
Вече го посетих софийския, намира се на ул. Бигла 56 (или 65 беше). Всичко е страхотно, само дето няма миди,салата Панзанела и пици. Но пък лятната градина е много романтична  Blush  Flutter Друга разлика от Варна е, че няма половини и цели порции, а само цели. Цените са нормални за качеството, малко по-високи са от в една обикновена кръчма  Peace
Виж целия пост
# 11
Мисля в събота да го посетим.Ще споделя Flutter
Виж целия пост
# 12
Бяхме в Ла Пастерия в събота.Градината е много хубава,храната също,но обслужването е бавно.Кухнята приключва в 10 часа!!!!При положение,че лятото се ходи късничко по ресторанти заради жегата,това просто е много неудобно.Към 22.15 мъжът си поръча вечеря,тъй като до момента той и другия мъж на масата си пиеха аператива със салата и предястия.Оказа се,че не може да поръчаме.Тъй като ние казахме,че не сме били предупредени за това и след  доста извинения от тяхна страна,казаха,че ще донесат вечеря.Когато в 11 часа аз си поръчах обаче чаша вино,ми казаха,че вече и бара не работи.С една дума,ако искате да вечеряте в Ла Пастерия,отидете рано и си тръгнете рано.
Виж целия пост
# 13
Това, което разказваш, чак ме нервира  Close Как не ги е срам да приключват толкова рано?! Това е само в софийския ресторант, във Варна сме стояли до след 12 ! Ама че глупаво  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Е тъкмо заточих зъби да ходя - егати ми то като ви чета, най добре какво  newsm78за обяд да отиде човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия