Впечатления от пресотерапията!

  • 10 009
  • 7
Ами това е отказах се от целутрона...,но  реших да комбинирам пресотерапия с ръчен антицелулитен масаж.Общо 20 процедури,10 масаж +10 пресотерапия.
Има ли доволни или недоволни? Rolling Eyes
Дайте мнението си за да знам дали ще бъде ефективно в борбата срещу целулита #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Момичета никой ли не го е ползвал това чудо? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз не съм ползвала такава услуга, но ми стана интересно, ако дадеш малко повече инфо може би някой ще се сети, че е ходил на такова нещо?  Wink
Иначе аз съм ходила на масаж с вендузи, целутрон и офф как се наричаше, нещо като парна  баня, но само тялото е затворено в апарата и го затоплят, инфрачервена сауна ли беше...  newsm78 И на едно дето може би е "пресотерапия" - обуват се едни гумени неща (много прилича на апарат за кръвно налягане, само че тази част, дето се слага на ръката всъщност се слага на краката Simple Smile ) и те се пълнят с въздух отдолу-нагоре (т.е.  пълни се с въздух областта около стъпалата, глезените, прасците, бедрата), за да се стимулира лимфния поток...или поне така ми обясниха Simple Smile
Виж целия пост
# 3
а какви парички ти излезе тая пресотерапия?и къде? Praynig
Виж целия пост
# 4
Не съм пробвала пресотерапия,но от това което чета,цените варират от 10лв. до 30лв. за 30мин.,и много зависи къде се прави самата процедура,а и от там и цената
http://lexicon.wellnesslegend.com/?p=55
Виж целия пост
# 5
благодаря за инфото:)
а някой наистина дали не може да сподели опит от пресотерапията, че аз пък тъкмо се навих за целутрон Laughing
ketka, ти защо се отказа от целутрона?
Виж целия пост
# 6
а какви парички ти излезе тая пресотерапия?и къде? Praynig
незнам дали това дето го описах е пресотерапия, на мен ми казаха "лимфен дренаж" или нещо такова. Не помня какви пари беше, щото беше отдавна и аз в цял пакет го купих, но има едно козметично студио Лина на Руски паметник, там ми го правиха...но честно казано не съм много доволна, да не кажа хич Sad
Виж целия пост
# 7
Да момичета това което описвате наподобяващо ,апарата за кръвно налягане е пресотерапията Peace
Обяснението което е дала Цветомира е много точно  Hug
В салона в който мисля да направя процедурата ми излиза 160 лв. с антицелулитен крем от салона-италианска козметика /но забравих името й/,за 10 процедури,а може и с крем от клиента за 120 лв./пак 10 процедури/
Жената  която работи с апаратите в салона беше много мила и ми обясни доста подробно, че е постигала доста добри резултати при много от клиентките си .,аз и казах че ще ми е много скъпо и предпочитам целутрона но беше доста скептично настроена към него и видях че са го забутали в един ъгъл и изобщо не са го  употребявaли откакто имат уреда за пресотерапията. Rolling Eyes

Аз прочетох доста инфо и реших че за мен по -добрия вариант е пресотерапията НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЩЕ НАПРАВЯ 15-НА РЪЧНИ МАСАЖА,. Peace
Салона е този понеже държах да е в квартала в който живея  http://www.jane-cosmetics.com/about.html.

Giggerotta ти защо не остана доволна?Заради целулит ли ползва услугата или за отслабване?И колко направи? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия