Как ви звучи името Цветан?

  • 7 482
  • 136
Здравейте, притеснявам се, че моят мъж ще поиска нашето момченце да го кръстим на майка му, която се казва Цветана? А на мен въобще не ми харесва нейното име та какво остава Цветан. Какво мислите вие за това име?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Предпочитам Цветин  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ми щом не ти харесва няма да го кръщавате така Naughty
Иначе на мен ми харесва.
Виж целия пост
# 3
А ти защо трябва да се съобразяваш задължително,щом не ти харесва няма да го кръщавате така.Цветомир повече ми харесва!
Виж целия пост
# 4
Името  е хубаво. Брат ми се казва така Grinning. Можеш да си избереш и друго име с буквичката Ц.
Виж целия пост
# 5
познавам добър човек на име Цанимир,също така можеш да го извъртиш на Цветелин ( макар че на мен лично много не ми допада ) ... Цветомир (мммммммм ама как звучи само  newsm76 цветя и мир  Hug ) ти си решаваш мила  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами поговори със съпруга си. Но на мен това име - Цветан - ми харесва.
Виж целия пост
# 7
И на мен ми харесва
Виж целия пост
# 8
И аз не харесвам това име. Говори с мъжа ти да изберете двамата името, така че вие да си го харесвате. Между другото, когато избирахме име за сина ни, мъжът ми държеше да не е кръстен на неговите родители. Само че свекър ми е доста патриархален (много му се искаше да кръстим поне едно от децата на него) и, за да няма караници, кръстих детето на девер ми. Хем името ми харесва, хем човекът е много готин, хем свекър ми няма как да каже, че името е лошо, защото е кръстил така собствения си син  Wink.
Виж целия пост
# 9
Харесва ми името Цветан Peace
Виж целия пост
# 10

 Не ми харесва.
Виж целия пост
# 11
цветомир по скоро
Виж целия пост
# 12
Само искам да уточня, че все още не сме говорили за името и пускам темата, за да сондирам за мнението ви как се възприема името и евентуално други предложения с Ц, които може да ми допаднат. А като му дойде времето определено ще го обсъдим и с таткото Wink няма да му оставя да ми се налага толкова много я  Naughty
Благодаря ви за коментарите  Hug
Виж целия пост
# 13
На мен името ми харесва.
Виж целия пост
# 14
Mъжът ми се казва така PeaceНа Цветница е голям купон!
Цветомир малко по ми харесва между другото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия