Някой пил ли е билката Турта

  • 20 884
  • 10
Здравейте, момичета! Една приятелка ми каза за билката Турта.Някой пил ли я е и има наблюдение въху това дали помага или......... Доколкото знам засилвала функцията на яйчниците,помагала при запушени тръби ако има жената.Въпроса ми е дали да почна да я пия и дали ще ми навреди и ще ми помогне ли за по - лесно забременяване.
благодаря на сички за отговорите
Виж целия пост
# 1
kokichence,съвсем искрено те съветвам да не пиеш билки просто,защото някоя си приятелка също ги пие.Това че на един човек е помогнала (по случайност) не значи,че и при теб ще е така. И не е вярно твърдението,че една билка ако не помогне,то поне не вреди!!Напротив. Довери се на лекар!
Виж целия пост
# 2
kokichence,съвсем искрено те съветвам да не пиеш билки просто,защото някоя си приятелка също ги пие.Това че на един човек е помогнала (по случайност) не значи,че и при теб ще е така. И не е вярно твърдението,че една билка ако не помогне,то поне не вреди!!Напротив. Довери се на лекар!

 Peace
Виж целия пост
# 3
kokichence,съвсем искрено те съветвам да не пиеш билки просто, ..........
Peace
много точно казано!!!! подкрепям напълно!!!! Peace
Виж целия пост
# 4
kokichence,съвсем искрено те съветвам да не пиеш билки просто,защото някоя си приятелка също ги пие.Това че на един човек е помогнала (по случайност) не значи,че и при теб ще е така. И не е вярно твърдението,че една билка ако не помогне,то поне не вреди!!Напротив. Довери се на лекар!
абсолютно съм съгласна  Peace даже и да забременееш след като си ги пила ще е чиста случайност
Виж целия пост
# 5
А аz ще добавя, че това, че билката не и е докарала проблеми със zабременяването, си е направо 6ца в тотото. Билки, както и лекарства се пият само ако е диагностициран проблем и то целенасочено.
Виж целия пост
# 6
Имам една приятелка, която пиеше тази билка.Научи за нея от портиерката на общежитието,която и каза,че след като пила турта забременяла.Момичето се налива с тази гадория цели 12 години.Още не е забременяла.
Ако мислиш,че има някакъв проблем с възможността да станеш майка -отиди при специалист,който ще те прегледа и ако се наложи ще ти предпише лечение,за което ТОЙ ще носи отговорност.
Виж целия пост
# 7
Аз тия дни чета за туртата. На няколко места пише, че лекувала миома, а и хора са ми казвали. Но четох и че в големи количества може да е опасна. Така че преди да предприемеш лечение с нея набери достатъчно достоверно инфо.
Виж целия пост
# 8
Майка ми пиеше тази билка заради миома.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
моя колежка каза, че също я е пила за миома, и е много доволна. Но за друго не знам. По добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 10
И моята мйка пиеше отвара от турта , заради миомата, но за съжаление не и помогна.В крайна сметка я оперираха.
Лично аз не съм чувала да помага за забременяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия