въпросче за тестовете?

  • 934
  • 14
Много изчетох по този въпрос и много хора ще ми кажат има такива теми ,прочети там.Ама аз ги прочетох и виждах отговори от рода "имам 2 или 3 теста отрицателни и едно сладко бебе"Само че идеята ми е да знам ,на кой ден от закъснението си направихте тези тестове?И мислите ли че на 11 дена закъснение с отрицателен тест ,е възможно да има бременност!Моля ви пишете ако имате опит в това Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 1
всичко е възможно , но най сигурния метод си остава кръвния тест  Peace
Виж целия пост
# 2
Валентина,при 11 днвено закъснение направо на лекар.Тук ще ти отговоря и по другата тема.Хормонални изследвания можеш и сама да си пуснеш,но е редно лекар да ти каже какво аджеба.Защото то не е едно Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
За закъснението ходих на лекар,но каза че при това закъснение нищо няма да се види,както и стана.Нищо не видя.А за хормоналните изследвания ще се обърна към гинеколожката ми ,наистина трябва да ми каже какви точно.Мерси за отговора!
Виж целия пост
# 4
За закъснението ходих на лекар,но каза че при това закъснение нищо няма да се види,както и стана.Нищо не видя.А за хормоналните изследвания ще се обърна към гинеколожката ми ,наистина трябва да ми каже какви точно.Мерси за отговора!

направи си кривен тест , той със сигурност ще покаже бременна ли си или не
Виж целия пост
# 5
е възможно да има бременност!Моля ви пишете ако имате опит в това Simple Smile  Peace
Да напьлно е вьзможно,при мен беше тояно така, затова или изчакай или отвай на крьвен.
Виж целия пост
# 6
Подкрепям за кръвен, ако искаш бърза яснота по въпроса. Иначе може просто да изчакаш да ти дойде или пък да не ти (което ти и желая) и тогава вече да се види и от гинеколога точицата.
Виж целия пост
# 7
Понякога тестовете лъжат.Може и да е бебе , на мен миналия месец ми закъсня с една седмица но после си ми дойде.Направи си кръвен тест за да си сигурна или след 1-2 дни пак тест.
Виж целия пост
# 8
всичко е възможно! Днес вече ми закъснява с 13 дни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
всичко е възможно! Днес вече ми закъснява с 13 дни  Rolling Eyes
Аз не знам, защо се измьчваш да чакаш толкова време, а не направиш крьвен...
Виж целия пост
# 10
Защото май не искам да се разочаровам .Или по -скоро ме е страх от резултата  Blush
Виж целия пост
# 11
Защото май не искам да се разочаровам .Или по -скоро ме е страх от резултата  Blush
Няма място за страх в такава ситуация Naughty Така поне ще знаеш какви мерки да предприемеш,ако няма бременност.
Виж целия пост
# 12
Имам нужда от такива подстрикания Simple Smile А знаете ли дали с направление трябва да си направя този тест в поликлиниките или се прави само на частно?
Виж целия пост
# 13
За закъснението ходих на лекар,но каза че при това закъснение нищо няма да се види,както и стана.Нищо не видя.А за хормоналните изследвания ще се обърна към гинеколожката ми ,наистина трябва да ми каже какви точно.
А ти за закъснението при какъв лекар ходи? Останах с впечатление, че си ходила при друг лекар, а не при гинеколожката ти. При мен докторката видя плоден сак на 6-ти ден от закъснението.
Виж целия пост
# 14
при гинеколог бях,само че още преди да ме види,заяви че на 11 дена закъснение с нейния ехограф едвали ще се видело нещо Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия