отказва да яде

  • 456
  • 4
От няколко дни не иска да яде с лъжица каквото и да е (попара,пюре и др) просто като я види и започва да се извива,стиска уста ине мога да и вкарам нищо в устата,а иначе яде бисквити,сухар,банан ,а вчера от нямане на къде и дадох да яде шунка.Пие страшно много вода минимум 2-3 бутилки от по 180мл.
Някой имал ли е такъв проблем и какво сте давали за ядене .Ще съм благодарна за всеки съвет,че вече в чудо съм се видяла . #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Али е на 1 годинка и 5 дена.
Виж целия пост
# 1
Обикновено в периоди на никнене на зъби дъщеря ми отказва да яде всякаква кашообразна храна с лъжица, но за сметка на това яде корички хляб, бисквити, пие кисело мляко и т.н.
Това състояние преминава за няколко дни. Не е фатално, няма да умре от глад, не я тъпчи насила.
Може би с шишетата вода, които пие, си търка венците.
Погледни и в устата, най-вероятно някой зъб се мъчи да излезе и затова сте така. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Можеш да опиташ да не й даваш ядене с лъжица 1-2 дни ако е възможно.Или пък й предложи лъжицата когато е много гладна.Ако откаже,не я насилвай,остави я още 10-15мин и опитай пак.Възможно е да се е задавяла от лъжицата и да й е останал лош спомен.
Виж целия пост
# 3
  Абсолютно същата е ситуацията при нас в момента, на годинка и 10 дни е мойта Бубка.
  Отказва да яде каквото и да било, започва да кашля и да се напъва да повръща, само като види лъжицата, още преди да е опитала дори. Иска само сокчета и то от чашка, а не от шише. Много рядко хапва кисело мляко, ама само на това може ли да кара?  ooooh!
  Другото, което ме притеснява е, че ако все пак хапне нещичко, го повръща  Sad

  Но и аз си мисля /надявам се, всъщност/, че е от зъбите, в момента ни излиза четвъртият  Wink
Виж целия пост
# 4
Mного ви благодаря за съветите при нас зъбите растът много дълго и мъчително,но не сме имали отказ от храна дори до скоро винаги е била много лакома,в момента имаме 8 зъба ,но последния ни излезе в 10 месец и от тогава застой,немога да и видя в устата,защото не ми дава, от това което се вижда май венците са бая подути.Дано да са зъби,но при нея растът  с месеци и ако не яде просто незнам.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия