кои са ви любимите бг филми?

  • 8 843
  • 123
аз ли не можах да намеря такава тема или наистина няма newsm78 е това ми е въпроса- бг филми - детски, за по-големи  Stuck Out Tongue защо са ви любими? имате ли и любими реплики от тях ? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Специалист по всичко.
Наизуст го знам.
В 5ти клас го гледах всеки ден сутринта, когато съм втора смяна.
Беше единственият филм, който имахме на видео (то беше тъкмо купено).
Обожавам го тоя филм Sunglasses
Виж целия пост
# 2
аз ли не можах да намеря такава тема или наистина няма newsm78 е това ми е въпроса- бг филми - детски, за по-големи  Stuck Out Tongue защо са ви любими? имате ли и любими реплики от тях ? Simple Smile


Мисля че не си намерила ,защото има подфорум Кино и Телевизия  Peace

Там може да разгледаш  Hug
Виж целия пост
# 3
благодарности на мама писана за упътването   bouquet  на мен продължава да не ми излиза нищо на търсачката, но може проблем ада е в моя телевизор, че съм още начинаеща  Blush надявам се модераторите да преместят темата за улеснение Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Трудно е да не ми хареса български филм, имам предвид основно тези, правени преди да избухне демокрацията  Mr. Green
Носят в себе си атмосфера, просто и като актьори, и като техническо изпълнение са много добри.
Списъкът ще е голям, затова, ако се сетя, че някой не ми харесва, ще си редактирам мнението, за да го отбележа.
Но може би няма да се сетя за такъв  Grinning
Виж целия пост
# 5
Харесвам старите бг филми, както е писала LemonDesi, отпреди демокрацията Simple Smile
Наскоро пусках на Дияна Рицарите и "С деца на море". Беше се присетила, че пак иска да ги гледа. Ще й пусна и "Неочаквана ваканция", може да й хареса.
На дребната и хареса "Куче в чекмедже", макар, че аз като малка останах с доста кофти чувство то този филм.
Виж целия пост
# 6
"Войната на таралежите", "Да обичаш на инат", "Дами канят", "Господин за един ден"... много са
В нашата къща снимаха филм " О, Господи къде си", дори бях статистка  Grinning но май е малко известен и не съм го гледала.
Виж целия пост
# 7
"Вчера"-много го харесвам този филм, когато излезе бяхме ученици, горе-долу на същата възраст. Любима реплика: "Сега ще видите вие кон боб яде ли"
От детските: "Рицарят на бялата дама", "Войната на таралежите", "С деца на море", "Васко да Гама от село Рупча"-въобще Братя Мормареви и Митко Ганев Wink
Виж целия пост
# 8
Харесвам старите бг филми, както е писала LemonDesi, отпреди демокрацията Simple Smile

И аз  Peace Няма да ми стигне място да изброявам Laughing

Виж, по-трудно е да се изброят стойностни съвременни бг филми Confused
Виж целия пост
# 9
Хайде да дам един глас от съвремените за "Мила от Марс".   Peace
Виж целия пост
# 10
Хайде да дам един глас от съвремените за "Мила от Марс".   Peace
Peace
+ "Една калория нежност"
Иначе от предидемократичните почти няма филм, който да съм гледала и да не ми е харесал. Ако трябва да изброя фаворити, то несъмнено това са "Козият рог", "Вчера", "Крадецът на праскови", "Всичко е любов", "Да обичаш на инат" и още, и още, и още....

Цитат
От детските: "Рицарят на бялата дама", "Войната на таралежите", "С деца на море", "Васко да Гама от село Рупча"-въобще Братя Мормареви и Митко Ганев Wink

 Hug
Виж целия пост
# 11
Много ми харесва "Маймуни през зимата", а също и "Откраднати очи" Heart Eyes !
Виж целия пост
# 12
Охх, как забравих "Откраднати очи". Невероятен също!  Grinning
Виж целия пост
# 13
Май почти всички стари бг филми ми харесват.
Виж целия пост
# 14
Много са  Peace
Но ето някой за които се сещам
- Дами канят
- Оркестър без име
- От нищо нещо
- Войната на таралежите
- Васко да Гама от село Рупча
- С деца на море
- Шивачки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия